fbpx

Після серйозної “бурі” невістка  взяла деякі речі і пішла з дому, залишивши онука на мене. Я ж працюю вахтеркою і доглядати за дитиною не маю як. Я думала Олег з Наталкою вже не помириться, але, на диво, прийшов він одного дня і сказав, що Наталя повернеться до нього, але є одна умова – я повинна піти з дому. Наголошу, зі свого дому, на який ми з чоловіком так важко заробляли свого часу. Ніколи й подумати не могла, що син проміняє рідну матір на якусь жінку

Після серйозної “бурі” невістка  взяла деякі речі і пішла з дому, залишивши онука на мене. Я ж працюю вахтеркою і доглядати за дитиною не маю як. Я думала Олег з Наталкою вже не помириться, але, на диво, прийшов він одного дня і сказав, що Наталя повернеться до нього, але є одна умова – я повинна піти з дому. Наголошу, зі свого дому, на який ми з чоловіком так важко заробляли свого часу. Ніколи й подумати не могла, що син проміняє рідну матір на якусь жінку.

Ця історія почалася, коли я вирішила поїхати на місяць до своєї сестри в сусідню область. Із Марією, моєю рідною сестрою я не бачилась декілька років. До того ж в неї появився внук, якому нещодавно виповнилося два місяці.

Саме тому я вирішила, що було б добре погостювати в них цілий місяць. Квартиру я не боялася залишити, адже там залишився мій син.

Олег, вже дорослий чоловік, йому 32 роки. Я повністю довіряла йому квартиру, адже він завжди був відповідальним і самостійним. Мені ніколи не приходилося його сильно контролювати, адже Олег з підліткового віку любив робити все сам.

Лише час від часу я телефонувала Олегу, щоб дізнатися, як у нього справи, але особливо не хвилювалася. У Олега довгий час не було відносин, тому я зовсім не очікувала, що, повернувшись додому, побачу там незнайому дівчину.

Виявилося, що за цей місяць він познайомився з дівчиною на ім’я Наталя, привів її додому, а вона ще й при надії. Для мене це було справжнім подивом.

В якийсь момент я навіть сумнівалася, чи точно дитина Олега. Але, зібравши сили, я вирішила спробувати налагодити стосунки з майбутньою невісткою.

І основною причиною для цього було ставлення мого сина до дівчини, адже я бачила як він добре до неї ставиться і просто не могла руйнувати щастя цих молодих людей.

Невдовзі Олег і Наталя розписалися, і на світ з’явився мій онук Максим. Здавалося, все налагоджується, і життя стає спокійнішим. Але Наталя виявилася дуже розтратливою на гроші.

Вона постійно ходила по ресторанах і кафе з подругами, купувала величезну кількість речей для Максима і Олега.

А багато з того, що Наталя купувала для Максима, він навіть не встигав використати, як виростав. Олег працював на двох роботах, але все одно не міг забезпечити всі витрати Наталії.

Через це у нашому домі почалися постійні “бурі”. Я намагалася не втручатися, щоб не загострювати ситуацію, але одного разу, коли їхня “буря” стала особливо гострою, я не витримала і сказала Наталії: “Якщо тобі щось не подобається, збирай свої речі і йди звідси.” На моє здивування, вона так і зробила.

Наталя пішла, залишивши Олега і Максима зі мною. Я вже думала про те, як правильно організувати догляд за Максимом, адже я працювала вахтеркою в під’їзді і не могла весь час бути вдома. І я вже й не думала, що так вийде, але не минуло й кількох тижнів, як Олег і Наталя помирилися.

І ось сьогодні синок приходить до мене і каже, так то й так, ми з Наталею помирилися. Я кажу, та й добре, нехай приходить додому вже і виховує дитиною.

А син прийшов до мене і сказав, що Наталя готова повернутися додому, але за однієї умови – я маю виїхати. Це було справжнім потрясінням. Мені немає куди їхати, моєї заробітної платні не хватить, щоб орендувати квартиру.

Єдиний варіант – це їхати в село, де жила моя матір, в хату, яка навіть не має опалення. І загалом ця перспектива мені дуже не подобається.

Будь ласка, підкажіть, що мені робити, як ви думаєте, чи нормально так? Чому син вибрав невістку, а не мене? Як би ви вчинили на моєму місці?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page