fbpx
життєві історії
Після шикарного весілля Ярина прокинулась ні світ ні зоря і з захватом читала коханому всі повідомлення з привітаннями, але одне було нестандартне. “Привітай свого новоспеченого чоловіка не лише з появою дружини, а й з тим, що вчора він став татком: хлопчик – 3,700. 52 см, і як дві краплі води, схожий на нього”. Денис не став заперечувати, і у всьому зізнався

Після шикарного весілля Ярина прокинулась ні світ ні зоря і з захватом читала коханому всі повідомлення з привітаннями, але одне було нестандартне. “Привітай свого новоспеченого чоловіка не лише з появою дружини, а й з тим, що вчора він став татком: хлопчик – 3,700. 52 см, і як дві краплі води, схожий на нього”. Денис не став заперечувати, і у всьому зізнався.

***

В Уляни і Дениса весілля було продумане до дрібниць. Ніяких викупів, “гірко”, катання по шанованих місцях. Цей незабутній день вони святкували в білосніжному наметі на березі річки.

Реєстрація була виїзною. Під аркою з живих квітів молоді обмінялися обручками. Тепер разом і назавжди.

Після свята червоний кабріолет відвіз молодят в готель в центрі Львова. Перша шлюбна ніч була наповнена романтикою і ніжністю.

Вранці Уляна читала чоловікові вголос повідомлення з привітаннями, яких накопичилося в телефоні за вечір і ранок. З незнайомого номера прийшло дивне послання: “Привітай свого новоспеченого чоловіка не лише з появою дружини, а й з тим, що вчора він став татком: хлопчик – 3,700. 52 см, і як дві краплі води схожий на нього”

Денис не став відпиратися, придумувати виправдання і йти від теми. Так, якийсь час він паралельно зустрічався з Оксаною.

Так, він знав, що вона носить під серцем дитя, від дитини він не відмовляється і готовий надавати їм допомогу. Але тільки любить він Уляну, а не розповів раніше, бо боявся її втратити…

Близько двох років пішло на те, що б налагодити сімейне життя. Уляна змогла пробачити чоловіка… Вона мріяла про дитину, але довгоочікувана “звісточка” не наступала.

Весь цей час Оксана переслідувала Дениса, намагаючись розлучити його з дружиною. Часто жінка сиділа на лавочці біля під’їзду, де жили молоді люди.

Напередодні Уляна і Денис посперечалися. Оксана написала Уляні, що Денис мріє розлучитися, і нарешті-то спокійно жити з жінкою, яка змогла зробити його батьком, адже Уляна вже два роки не може його ощасливити.

Денис сказав дружині, що вона може думати все, що хоче, з Оксаною його нічого не пов’язує, він допомагає тільки синові…

Корпоратив видався на славу. Скромна, за своєю природою, Уляна відривалася на повну. Конкурси, танці, випивка і неймовірне бажання забутися…

Вранці начальник сказав дівчині, що на робочі відносини ніяк не повинно вплинути те, що сталося вночі. Це була коротка слабкість, і він сподівається, що вона не розраховує на будь-яке продовження, і все це залишиться між ними…

Уляна не могла зрозуміти, як таке взагалі могло статися, на телефоні було більше двадцяти пропущених від Дениса… Увечері він зустрів її з роботи з величезним букетом квітів… Благав повірити в те, що любить він тільки її одну…

Через місяць моя дорога подруга сиділа переді мною за столиком в кафе і просила поради. Уляна була при надії… Привітання вона приймати не поспішала, і розповіла все, що сталося чотири тижні тому. Тепер зрозуміти, хто батько дитини було складно.

Першим бажанням у неї було швидше позбутися “всього”, але потім вона подумала про те, що можливо саме дитина нарешті поставить крапку в їх відносинах з чоловіком. Або вони будуть жити повноцінною сім’єю, або це стане причиною розриву…

Що порадити подрузі? Я так хочу, щоб Уляна була щасливою!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page