fbpx
життєві історії
Після такої заяви найкращої подруги ми перестали спілкуватись. Оксана, мало того, що заблокувала мене у всіх соцмережах, вона й номер телефону внесла до чорного списку. Я все ж переконана, що з її боку зіграла звичайнісінька заздрість. Але хіба справжні друзі так поводяться?

Після такої заяви найкращої подруги ми перестали спілкуватись. Оксана, мало того, що заблокувала мене у всіх соцмережах, вона й номер телефону внесла до чорного списку. Я все ж переконана, що з її боку зіграла звичайнісінька заздрість. Але хіба справжні друзі так поводяться?

Того дня ми з подругою Оксаною прогулювались в одному зі столичних парків. Там я і зустріла свою долю. Свого Валерія.

Довго ми не думали, і вже через декілька місяців стали разом жити. І ось на день закоханих минулого року Валерій зробив мені пропозицію. Все було так романтично, і звичайно ж, я погодилася.

Дату одруження вибирали вдвох з Валерою, так як це наш день. Заздалегідь з чоловіком вирішили, що велике весілля робити не будемо (нема чого викидати гроші на вітер). Я взагалі пропонувала просто розписатися, але все ж вирішили невелике торжество зробити.

Перший день був офіційний – розпис в РАЦСі і святкування в ресторані з батьками. Другий день – вечірка з друзями.

Як тільки з чоловіком подали заяву, вибрали дату, почали обдзвонювати гостей, яких хотіли запросити. Всім друзям повідомили, що з ними будемо святкувати на другий день, орендуємо котедж, приготуємо шашлики, баньку затопимо. Всі були тільки за. Ну майже. Крім моєї дуже близької подруги – Оксани, з якою я і зустріла Валерія.

Вона сказала, що день, який ми вибрали, їй не підходить і нам доведеться перенести його, так як в цей день вона запрошена на якийсь ювілей. Тобто вона в ультимативній формі заявила мені з чоловіком: “Поміняйте дату весілля, а то я не приїду”.

Ми нічого не стали міняти. Я своїй подрузі тактовно повідомила, що ми не хочемо змінювати дату весілля, так як вибрали дату заздалегідь, що нам дуже шкода, що у неї не виходить до нас приїхати. Запропонували їй приїхати до нас в гості, коли їй буде зручно, щоб разом посидіти.

Знаєте, яка була відповідь? Відповідь була не на словах, а в дії – я всюди була заблокована – в інстаграмі, у фейсбуці, навіть мій номер телефону внесла до чорного списку. Так вона зробила тільки по відношенню до мене, мого чоловіка ніде не стала блокувати.

Ось таким чином ми з найкращою подругою перестали спілкуватися.

Можливо це і не правда, але є в мене такі підозри, що все це через звичайнісіньку заздрість. Ми з Оксаною однолітки. Нам вже по 28 років. Але чомусь їй не щастить у відносинах. Ніби й хороша і красива дівчина, але, як виявилося, з трохи дивним характером.

Думаю, чоловіки це відчувають…

Фото ілюстративне – image.freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook