fbpx

Після того, як чоловік від мене пішов, я й не думала, що побачу його ще раз. Микола, окрім грошей, не приймав участь у вихованні дітей. А одного дня ми пішли на майданчик в центр міста, бо діти давно просили це зробити. Я чула, що там відкрився новий елітний ресторан, але не звернула на це увагу. За чистою випадковістю колишній чоловік теж приїхав в той заклад. Віктор, як його побачив, миттю підбіг до нього, а той просто вклав в його маленьку ручку гроші

Я завжди чула вираз, що гроші псують людей. Ніколи якось за це й не задумувалася, що це мене зачепить, бо жила не в дуже забезпеченій сім’ї.

В моєї матері було п’ятеро дітей, не маленьке господарство і кролі, і гуси, і кури і ще котик з собакою.

Завжди бачила таку модель сім’ї, де чоловік заробляє, а жінка з дітьми ну і може підробляє, але все одно, гроші всі від чоловіка.

Стосунки в матері і батька були нормальні, не сказала б що дуже теплі, але головне, що хоча б були разом.

Саме тому, коли я у 19 вийшла заміж за Миколу і подарувала йому дитину, то не бачила проблеми в тому, щоб працював чоловік.

Ще двох років не виповнилося нашому Віктору, як я була вже при надії другою дитиною.

Після появи на світ доньки Інни, я ще більше погрузилася у виховання дітей, а чоловік ще більше в роботу.

Ми майже не спілкувалися, але як мінімум, гроші Микола приносив.

Коли ж чоловіка назначили керівником відділу, я тільки раділа, адже грошей би стало ще більше, та, на жаль, це принесло нам тільки більше проблем.

Миколу запрошували на корпоративи, він їздив у відрядження, і можливо, це життя його більше привабило ніж сім’я.

Чоловік собі купив нове авто, дорогі костюми, брендові парфуми. В той же час я за собою не сильно стежила, просто домашній одяг іноді не вимита голова, а на нігтях давно не було манікюру.

Я й не думала, що гроші принесуть нам такі проблеми, але Микола одного дня зізнавався, що він мене більше не любить і ми взагалі стали людьми з різними інтересами та різними поглядами на життя.

З того часу чоловіка я й не бачила, єдина його допомога – це гроші.

Вітя, хоч і малий, але пам’ятає тата, тож іноді запитував про те, де він. Я ж намагалася, просто відволікти сина він таких запитань, або придумати якусь хорошу відповідь, щоб в його очах батько залишався хорошим.

Після того, як чоловік від мене пішов я й не думала, що побачу його ще раз. Микола, окрім грошей, не приймав участь у вихованні дітей. А одного дня ми пішли на майданчик в центр міста, бо діти давно просили це зробити.

Я чула, що там відкрився новий елітний ресторан, але не звернула на це увагу. За чистою випадковістю колишній чоловік теж приїхав в той заклад.

Син одразу помітив Миколу, коли той із своєю пасією йшов до авто преміум класу. Спочатку колишній майже не відреагував на сина, коли ж Вітя його обняв, то Микола присів, щось сказав сину на вухо, вклав в руку купюру і сів до авто.

Я не знаю, що сказав Микола дитині, але потім я ще довгий час намагалася зупинити скиглення сина. Вітя просився до батька, а Миколі все одно.

Що робити? Що сказати сину? І як можна виправити ту ситуацію?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page