fbpx
життєві історії
Після того, як не стало батька, мама зібрала своїх трьох дітей, і сказала, що вирішила написати заповіт. – Я хочу бути впевненою, в разі чогось, що ви не будете робити “бурю”. Старші брати прийшли на цю “зустріч” зі своїми жінками. Я на той час була ще не заміжня

Після того, як не стало батька, мама зібрала своїх трьох дітей, і сказала, що вирішила написати заповіт. – Я хочу бути впевненою, в разі чогось, що ви не будете робити “бурю”. Старші брати прийшли на цю “зустріч” зі своїми жінками. Я на той час була ще не заміжня.

Мене звуть Настя. Мені дуже пощастило: я мала дружну сім’ю. Нас у батьків троє: два мої брати і я.

Ми завжди жили дуже добре і завжди допомагали одне одному.

Але минув час. Ми виросли. Мої брати одружилися. А мої батьки купили моїм братам після того, як відгуляли весілля. по квартирі. Мої батьки могли собі це дозволити, бо наш тато був успішним бізнесменом.

Він заробив достатньо грошей, щоб нормально забезпечити всіх нас. Усім нам наші батьки дали чудову освіту. А моїм братам батько дав ще й стартовий капітал на розвиток бізнесу.

А я наймолодша і жила постійно з батьками. І ось коли закінчила університет і захотіла жити сама, то батьки мені відмовили.

Я на них образилася і почала винаймати квартиру. Але батьків я не забувала. Я часто їх відвідувала і завжди їм допомагала.

І ось пів року тому у нашій сім’ї трапилося непоправне: не стало батька. Все сталося раптово…

Мама дуже важко переживала втрату батька і вирішила за життя ще написати заповіт, щоб ми з братами не спорили через гроші, якщо з нею щось трапиться.

Мама зібрала нас усіх разом і повідомила про те, що всі гроші та все майно вона поділить на три у рівні частини. А брати та їхні дружини були з цим категорично не згодні.

Вони сказали, що мають сім’ї, є діти. А в мене немає ні чоловіка, ні дітей, і тому мене не потрібно включати до заповіту взагалі!

А мені стало так прикро! Адже навіть квартиру я купила сама без допомоги своїх батьків.

Я ніколи не думала, що мої брати зможуть так зі мною вчинити.

А мама, звичайно, з цим не згодна. Вона хоче поділити все порівну.

Але жадібні брати стали вже лаятись зі мною. Вони тепер згадують: скільки та кому допомагали батьки.

А мені дуже шкода, що через всі ці хвилювання і суперечки здоров’я нашої мами почало погіршуватися.

Я б відмовилася від своєї частки спадщини, але вважаю, що це буде дуже несправедливо.

Я ніколи не очікувала, що мої брати так некрасиво зі мною вчинять. Невже гроші для них найважливіше на світі?

Фото ілюстративне