fbpx

Після того, як не стало нашого свата, зі свахою коїться щось дивне. Найперше те, що вона боїться сама спати, тому мого сина переселила в іншу кімнату, а сама лягає з дочкою і онуками. А далі ще дивніше. Після святвечора вона наладувала в торбу всі 12 страв і понесла чоловіку на місце спочинку. А на Йордан замість того, щоб з церкви водицю додому нести, щоб хату окропити, вона до чоловіка побігла

Після того, як не стало нашого свата, зі свахою коїться щось дивне. Найперше те, що вона боїться сама спати, тому мого сина переселила в іншу кімнату, а сама лягає з дочкою і онуками. А далі ще дивніше. Після святвечора вона наладувала в торбу всі 12 страв і понесла чоловіку на місце спочинку. А на Йордан замість того, щоб з церкви водицю додому нести, щоб хату окропити, вона до чоловіка побігла.

Поведінка моєї свахи останнім часом геть мене спантеличила. Я вже й не знаю, що думати, і чи варто мені втрутитися, щоб якось допомогти.

З пані Ольгою, ми свати вже більше десяти років.

Ольга і Любомир, мої свати, оскільки мій син одружився з їхньою єдиною дочкою і пішов до них у зяті.

Діти гарно ладнали між собою, від їхнього кохання у нас тепер є два внуки які ми зі сватами виховуємо і балуємо по черзі.

Мої свати люди не прості, сваха директор школи, а сват вчитель фізичної культури.

Я ж зі своїм чоловіком люди звичайної професії, чоловік мій водій хлібної машини, а я працюю швачкою в ательє. Всі ці роки ми гарно підтримували стосунки, їздили одні до одних в гості, святкували разом не одні свята.

Все було би добре, та недуга підкосила здоров’я нашого свата.

Любомир сильно занепав духом, всі ми сильно підтримували його у його лікуванні. Завжди говорили свату, що все мине і він ще з внуками буде ганяти у футбол.

Та через три місяці нашого свата не стало. Це була важка втрата для нас усіх. Весь цей час ми були поряд і всіляко розраджували сваху.

Цього року ми сваху запросили з дітьми до нас на свят вечір. Хоч вже і пів року минуло з того часу, як немає з нами нашого Любомира, ми завжди стараємось згадати його теплим словом і вшанувати його пам’ять.

Та з моєю свахою коїться щось дивне. Вона двічі на день відвідує Любомира на місці спочинку, а на вечерю носила йому всі дванадцять страв.

Я розумію, це важка втрата і їй важко з цим змиритися.

Та з розповідей сина я дізналась, що сваха до нього ходить лише після заходу сонця… Що б це мало означати?

З цього часу мені син почав жалітися, що в них в сім’ї почались різні негаразди, “бурі” без причини.

Сваха не тільки сильно змінилась, вона ще й дочку і внуків налаштовує проти сина.

На початку Ольга жалілась, що має страх залишатись одна у кімнаті. Тому було прийнято рішення, що вона буде спати з невісткою в кімнаті, а син окремо з дітьми.

Згодом і внуків до себе забрали, тому син залишився один, а згодом ситуація так загострилась, що у сина з’явилось відчуття, що він зайвий в своїй сім’ї.

На Йордан сваха повечерявши, закомандувала, що всі мають їхати з нею на місце спочинку чоловіка, щоб там ще повечеряти разом із сватом. А наступного дня після освячення водиці, Ольга з церкви попрямувала не додому, а в першу чергу до чоловіка.

І це в той час, коли всі спішать до своїх домівок, щоб окропить їх і прогнати все погане з оселі.

Щось коїться дивне з моєю свахою.

Я не знаю, чи маю право втручатись, але розумію, що без сторонньої допомоги тут не обійтись.

Люди добрі, дайте якусь слушну пораду, як врятувати сім’ю сина і допомогти свасі правильно пережити її втрату?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page