fbpx

Після того, як син почав більше заробляти за мене, дружина почала називати мене невдахою. А дійшло до того, що вона готує в нас смачну їжу, але все несе Олегу. Я чув не раз запах смажених котлет, але в холодильнику на мене чекала лише пісна гречка. Сама ж Тамара не працює і все життя живе за мій рахунок. Та якби не я, то Олегу б було важче знайти себе в житті. Тільки Тамара цього навіть слухати не хоче

Відколи син почав заробляти більше за мене, дружина перестала дома смачно готувати і взагалі – жити. Вона догоджає Олегу, а мені і “крихти” з їхнього барського столу підійдуть. Так образливо, ви собі й уявити не можете.

З Тамарою Олег в нас єдиний син. Ми всю душу в нього вклали, ростили, вчили, гуртки, спортивні секції. І скажу відразу ж, що все це було за мої гроші.

Тамара за все наше спільне життя пропрацювала, якщо разом взяти, років з два, не більше, стояла на базарі і касетами в свій час торгувала.

Я ж працюю викладачем математики в ліцеї, а також займаюсь репетиторством.

Весь час ми жили за мій кошт і дружину все влаштовувало. Так, ми не шикували, бо завжди щось потрібно було. То будинок будували, то автівку купили, а на сина так взагалі багато йшло грошей.

Але я нічого не кажу, бо я мріяв дати йому гідну освіту, щоб Олег знайшов себе і жив краще за нас. Я думаю, всі батьки цього хочуть і це нормально.

Незважаючи ні на що, ми кожного року їздили відпочивати на море. Тому не скажу, що я погано заробляю.

Ще коли Олег вчився в школі, ми записали його на курси програмування. З головою Олег пішов в мене, теж є математичні здібності, ось його ця тема й зачепила.

Тому після закінчення школи сумнівів не було. Програмування заполонило його серце.

Вже на першому курсі Олег почав заробляти гроші і скажу відразу ж, гроші чималенькі. Він і будучи в школі підробляв своєю майбутньою професією, але про ці суми я мовчу, хоча не кожен дорослий чоловік може таким похвалитися.

І ось на даний час наш з Тамарою син навчається на другому курсі і заробляє вдвічі більше за мене.

Олег орендує квартиру неподалік нас, а ось моя дружина зрозуміла, що з сином їй вигідніше і вона почала мені говорити, що я ніхто, бо син добився кращих результатів у професії в свої юні роки.

Але ж сина ми тягнули за мої гроші. Я все робив, щоб в його житті все було добре.

Тамара почала від мене віддалятися, вона каже, що я невдаха.

Я за своє життя побудував хату, як вже писав, багато вчився, розвивався, виховав сина. Чому Тамара так відноситься до мене, я не розумію.

В нас навіть дійшло до того, що Тамара, поки я на роботі, готує в нашому будинку котлети і всі до одної несе в квартиру до сина.

Якби мені Олег не проговорився я б ніколи в таке не повірив. Я не раз чув запах смакоти в домі, але в холодильнику мене чекала або ж вчорашня гречка, або ж куплені мною пельмені.

Тамара лише приходить в наш будинок ночувати. В сина вона готує, прибирає і тому подібне.

Як мені пояснити дружині, що це не нормально? Невже те, що син заробляє більше мене в такому віці, так вплинуло на мою дружину, яка все життя жила за мій кошт?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page