fbpx

Після того, як з кімнати моєї мами зникли гроші, які вона на пам’ятник збирала, я почала в квартирі справжній обшук. Спершу я думала, що мама, оскільки вже вік серйозний, поклала кудись і просто забула куди. Але все виявилось гірше, ніж я думала. Без “потенційного” зятя тут таки не обійшлося. Тільки дивним стало те, що Надя у всьому звинувачує нас з батьком. “Це все тому, що ви нам фінансово не допомагаєте!”

Після того, як з кімнати моєї мами зникли гроші, які вона на пам’ятник збирала, я почала в квартирі справжній обшук. Спершу я думала, що мама, оскільки вже вік серйозний, поклала кудись і просто забула куди. Але все виявилось гірше, ніж я думала. Без “потенційного” зятя тут таки не обійшлося. Тільки дивним стало те, що Надя у всьому звинувачує нас з батьком. “Це все тому, що ви нам фінансово не допомагаєте!”

Моя донька зовсім зачарована любов’ю.

Надія завжди була романтичною, і полюбляла читати книжки. Можливо саме із книг вона вигадала собі образ принца. А такий принц знайшовся, це був високий, блондин з красивими і голубими очима, але від казкового персонажа його відрізняла реальність.

А реальність така, що обранець Надії – Роман, побував у місцях, де небо в “смужечку”.

Як тільки я це дізналася, то почала казати Наді, що треба розірвати всі зв’язки з Романом поки не пізно.

А донька і слухати не хотіла, ще й сказала, що перестане зі мною спілкуватися, якщо я буду говорити щось подібне. Не розумію як такою можна бути, ну здається ж не маленька дитина, а повірила цьому пройдисвіту.

Роман старший від неї не знаю точно на скільки, але на вигляд, ну мінімум 8 років різниця. Можливо через це моя Надія потрапила під його вплив.

Ще гірше стало, коли Надя привела до нас жити цього Романа. В нас квартира хоч і велика, але в ній живемо ми з чоловіком, Надія і в кімнаті її старшого брата тепер живе моя мати, Катерина Володимирівна.

Старший наш син, Антон переїхав від нас вже багато років тому, а коли моя мама зовсім вже стала немічною то ми її забрали до себе.

Та це й не дивно, зараз моїй мамі 85 років і вона навіть попри свій вік намагається ще щось робити по дому і бути корисною.

Мою доньку не можливо було переконати і прийшлося змиритися з новим квартирантом. І можливо я б прийняла того Романа, якщо б він хоч якось допомагав. А так прийде, піде не зрозуміло куди, нічого до холодильника не купить, а їсть, як за двох.

Мій чоловік, Денис, який в минулому спортсмен і то вже так багато не їсть. Одним словом можу сказати, що з кожним днем моє невдоволення новим зятем тільки росло. Але апогей цього всього стався недавно.

Мати в силу віку вже давно збирає на пам’ятник. Оскільки вона живе в нас, то майже всю пенсію відкладає собі на це, і лише невелику частину може потратити, наприклад, щоб подарувати гроші онукам.

А ось недавно мама до мене звернулися з тим, що не може знайти грошей своїх на пам’ятник. Вона хотіла докласти туди гроші з пенсії, але коли відкрила свій сховок, то інших грошей не знайшла.

В мене зразу виникла думка, що можливо це Роман взяв ті гроші, я не хотіла без доказів щось казати своєму чоловікові, тож спочатку спробувала обшукати всю квартиру.

Коли ж дійшла черга до кімнати доньки, де вона із Романом проживала я знайшла на поличці в хлопця купюри, що вже були не новими і дуже було схоже, що це саме ті гроші, які зникли.

Все пояснивши Роману ми думали, що він зізнається, але він довго відпирався. Надя стала на захист хлопця, але коли я принесла гроші, що знайшла в шафі Романа то він почав виправдовуватися, що мав дуже складну ситуацію і, що якщо б знав, що це на пам’ятник то ніколи їх би й пальцем не торкнувся.

Донька і тут стала на бік хлопця: “Якщо б ви нас підтримували то такого б не сталося” – сказала вона.

Чесно кажучи, це на голову не налазить. Я думала Надя, після того як дізнається правду, вижене його з квартири, а вона ще й стала на його сторону.

Не розумію, як пояснити доньці, що Роман це зовсім не принц?

Що ви порадите мені зробити в цій ситуації?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page