fbpx

Після того, як зі мною поводилася свекруха, я пообіцяла собі, що ніколи не буду втручатися в життя сина. І ось на минулій неділі мій Данило привів в наш дім свою дівчину. І тепер я хочу забрати свої слова назад. Я не хочу бачити поруч з молодим, красивим та забезпеченим чоловіком, сіру мишку, яка працює в барі, а батьки живуть в селі. Не хочу хвалитися, але в свої 22 роки мій син сам купив квартиру і автівку

Після того, як зі мною поводилася свекруха, я пообіцяла собі, що ніколи не буду втручатися в життя сина. І ось на минулій неділі мій Данило привів в наш дім свою дівчину. І тепер я хочу забрати свої слова назад. Я не хочу бачити поруч з молодим, красивим та забезпеченим чоловіком, сіру мишку, яка працює в барі, а батьки живуть в селі. Не хочу хвалитися, але в свої 22 роки мій син сам купив квартиру і автівку.

Я з чоловіком розлучена. Сина з дванадцяти років виховувала одна. Якщо сказати в двох словах, то причиною нашого з Петром розлучення стала свекруха.

В нас був свій дах над головою. Квартира моя. Вона дісталась мені з братом у спадок від бабусі, але за домовленістю з братом, я відкупила його частку.

До весілля з Петром я багато подорожувала. Я не звикла сидіти довго на одному місці. Після весілля ми почали їздити разом, але свекрусі це не сподобалося.

Я ніколи її не розуміла. Замість того, щоб за нас порадіти, вона при першій же можливості нас обмовляла. Єдиною її причиною це робити, як я розуміла, було те, що її молодша дочка ще жодного разу за кордоном не була. Але хіба я когось тримаю?

Поки в нас не було сина, я могла поїхати на екскурсію в іншу країну зі своїми подругами. Оксана Василівна ж хитала головою, і при мені могла сказати Петру, що я Бог знати що там роблю, і що насправді ці подруги можуть бути і не подруги, а “друзі”.

Свекруха часто говорила, що я не економна і взагалі, погана дружина і зовсім не господиня. Що було неправдою.

Коли на світ з’явився наш син, вона трохи заспокоїлася, але згодом взялася за своє.

Дійшло до того, що Петро став до мами сильно прислухатися і розлучення було неминуче.

Петро переїхав жити до мами, а ми з сином зажили нарешті спокійно.

Але насправді моя сьогоднішня історія не про це.

Після всього, що зі мною відбулося, я пообіцяла собі, що ніколи не буду такою свекрухою, як моя колишня. Я знала, що прийде той час, коли Данило приведе в мій дім невістку, і той час минулої неділі настав.

Моєму сину 22 роки. Данило красивий, високий, розумний. Я сама працюю в ІТ сфері, тим же шляхом пішов і мій син.

Починаючи з другого курсу він вже заробляв хороші гроші. Не буду сильно хвалитися, але в свої 22 роки Данило сам заробив собі на двокімнатну квартиру і дорогу автівку.

Я дуже ним пишаюся.

А тепер повернемось до його його нареченої.

Коли Христина зайшла в мою квартиру, я не подала вигляду, що вона мені зовсім не подобається, і прийняла їх як годиться.

Ну на вигляд це виглядало, як якась сіра мишка сидить поруч з моїм впевненим в собі сином. Вона дуже тихенька та надто скромна. Працює Христя офіціанткою в якомусь барі. Батьки живуть в селі, мають багато господарки, як я з її розповіді зрозуміла.

Ну не пара вона моєму сину, хоч ти трісни.

І ось тепер я прокручую собі в голові слова, які дала колись, що не буду вмішуватись в життя сина. Але це, мабуть, в мене не вийде.

Я не хочу щоб в них все дійшло до весілля. Я бачу поруч зі своїм сином вродливу, розумну і впевнену в собі дівчину, яка має хорошу роботу.

Читайте також: На Зелені свята ми спершу сіли за стіл в свекрухи. Там зібралося багато родичів. Мій животик вже добре видніється, тому коли рідна сестра свекрухи підійшла і сказала, що ми геть розуму не маємо, бо треба меншим сином займатися, мені стало не по собі. В кімнаті була і мама Дениса. Я ж думала, вона мене підтримає, але та тільки головою поїитала. Після почутих “рекомендацій” я попросила чоловіка піти до моїх батьків

І ось в мені тепер борються дві людини: одна каже вмовити сина, ще трішки подумати і не спішити, а інша ж каже, щоб син сам приймав рішення, бо це його вибір і його життя.

Що робити? Яку “жінку” в собі слухати?

Зрозумійте мене правильно, як кожна мама я хочу для своєї дитини найкращого. Він в мене єдиний…

Я розгублена, як ніколи…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page