fbpx
життєві історії
Після цієї історії я довго не спілкувалася з зовицею. Я так сильно була на неї ображена. Приїжджала до свекрухи, через силу змушувала себе: прибирати, допомагати, готувати. Але у мене через все це нервовий розлад трапився. Судoми ночами. Так прикро було

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

З чоловіком ми живемо вже 10 років. З них перші 3 ми жили разом з його батьками, сестрою та братом, який, на той момент, не був одружений. Мені доводилося самій готувати на всіх.

Коли чекали гостей, свекруха вимагала від мене, щоб все було домашнє, боронь Боже, щоб не з магазину. Три види закусок, три види салатів і три види пляцків.

Ми з чоловіком не мали особистого життя. Якщо ми кудись збиралися йти, то перед тим мали відпроситися у свекрухи, а вона казала: “Ну так, йдете, бо не хочеш прибирати і готувати”. Прикро.

Не так давно вона перенесла операцію. І ми з дружиною брата чоловіка по черзі сиділи з нею в лікарні з ночівлею, доглядали за нею. Після лікарні по черзі сиділи з нею – я, друга невістка і зовиця. А потім мій чоловік з зовицею посварилися.

Вона дорікнула йому, що це через нього і його дружину (через мене) їх мати так хворіє. Через нас їй зробили операцію. Потім сказала: “нехай твоя дружина знає своє місце”. Хіба я повинна все це робити по дому? Хіба я повинна прати речі батьків, доглядати за мамою? Вона ж невістка – це її прямий обов’язок”. Потім чоловік сказав їй (в пориві злості): “це ти зі своїм чоловіком гроші висмоктуючи у батьків, довели маму до лікарні”.

Сестра чоловіка розповіла своїй матері лише те, що сказав мій чоловік їй. І тут свекруха телефонує саме мені і каже, що я винна, що я налаштувала чоловіка так, і тому він так сказав сестрі. Увечері вона обдзвонила всіх нас і почала вимагати від чоловіка вибачень перед сестрою.

Після цієї історії я довго не спілкувалася з зовицею. Я так сильно була на неї ображена. Приїжджала до свекрухи, через силу змушувала себе: прибирати, допомагати, готувати. Але у мене через все це нервовий розлад трапився. Судoми ночами. Так прикро було.

Читайте також:Я, ЩОБ НЕ ОБРАЗИТИ ПОДРУГУ, ЗАПРОПОНУВАЛА ПРОСТО ЗУСТРІТИСЯ В ПАРКУ, А ПОТІМ ПОСИДІТИ В КАФЕ. ОЛЕНА ПОГОДИЛАСЯ. ТЕЖ ПРИЙШЛА З ЧОЛОВІКОМ І ВЖЕ ЗА СТОЛИКОМ В КАФЕ ВОНА, ЯК БИ НЕНАРОКОМ, СКАЗАЛА: “ПІСЛЯ ТОГО, ЯК У НАС НА РОБОТІ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ СПІВРОБІТНИК, ЦЕЙ РАСУНЧИК, ВСІ ДІВЧАТА НІБИ З РОЗУМУ ПОСХОДИЛИ, КИНУЛИСЯ ХУДНУТИ І ЗМІНЮВАТИ ГАРДЕРОБ, ОСЬ І ТИ ТУДИ Ж”. МЕНЕ ВІД ПОЧУТОГО ПОЧАЛО ТІПАТИ

А через деякий час сестра чоловіка, поскаржилася матері, чому я з нею сухо розмовляю. Потім чоловік розповів матері про те, як говорила про нас. Свекруха, знаючи про це, не сказала своїй дочці вибачитися переді мною.

Вона знову робить винною мене, сказала: “і що через це не будеш з нею спілкуватися?”. Вона не вважає за потрібне, щоб зовиця теж вибачилася, вона ж і винна.

Свекруха постійно твердить чоловіку, що брат і сестра повинні у нього стояти на першому місці. Тільки вони тобі допоможуть в скрутному становищі. А дружина виходить, що, тільки проблеми створює? Тільки зло приносить?

Вона походу забуває, що і вона чиясь дружина. Я так втомилася від них. Не хочу більше бачити і знати цю сімейку. Нехай чоловік сам їздить до них скільки душі завгодно. Але вони мене не розуміють, і розуміти не хочуть. Мені так на душі погано. Не можу через них нормально жити.

Ось така у мене історія, ворогу не побажаєш.

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

You cannot copy content of this page