fbpx
гороскоп
Після важких часів у 3 знаків Зодіаку починається казковий період. У них все вдасться: Юпітер більше не ретроградний, і кожен з нас нарешті може розраховувати на отримання красивих сюрпризів від планети удачі та успіху!

Після важких часів у 3 знаків Зодіаку починається казковий період. У них все вдасться: Юпітер більше не ретроградний, і кожен з нас нарешті може розраховувати на отримання красивих сюрпризів від планети удачі та успіху!

Кожна планета має свій вплив на знаки зодіаку. Подібно до того, як пониження в посаді впливає на наш душевний стан і поведінку, на нас також впливає кінець цих явищ. Юпітер завершив свою ретроградність 23 листопада, і 3 уродженцям Зодіаку доведеться відсвяткувати цю новину, оскільки вона принесе їм удачу та успіх.

Зворотний відлік закінчився, Юпітер більше не ретроградний, і кожен з нас нарешті може розраховувати на отримання красивих сюрпризів від планети удачі та успіху.

Для яких знаків зодіаку кінець ретроградного Юпітера буде сприятливим?

Ви, мабуть, відчували це, коли Юпітер був у ретрограді, все було складно, як в особистому, так і в професійному плані. Під час його пониження в посаді прийшли розчарування та гнів. Дійсно, з 28 липня по 23 листопада Юпітер перетнув знак Риб.

Транзит, який тривав чотири місяці і під час якого нас усіх запросили виконати самоаналіз. На щастя, кінець цієї події знаменує весь Всесвіт, приносячи позитивні настрої. Однак серед 12 знаків зодіаку в цей період виділяються три вихідці.

Близнюки

Починаючи з 23 листопада, на вас, Близнюки, чекає низка можливостей. Зростання та розширення вплине на багато аспектів вашого життя. Ви будете реалізовані як на професійному рівні, так і на особистому рівні.

Коли ретроградний період нарешті закінчиться, буде здаватися, що бар’єри зруйновані, і прямо зараз усі ваші бажання будуть виконані, навіть пальцем не поворухнувши.

Якщо ви, через нещастя, відмовилися від великих можливостей, настав час переглянути речі та поспостерігати за різними можливостями, доступними для вас. Знайдіть час, щоб поміркувати та зробити вибір, який принесе вам користь. Тепер ніщо і ніхто не зможе відірвати вас від професійного життя вашої мрії.

Крім того, якщо ви самотні, ваше життя може прийняти несподівані повороти, ваша половинка красиво зізнається вам у коханні, інакше ви можете зустріти когось нового. Любов знайде вас, куди б ви не пішли!

Стрілець

Для вас, дорогі уродженці стихії Вогню, кінець ретроградного Юпітера принесе багато позитивних подій. Для вас це буде період удачі і щастя.

Не кажучи вже про те, що зараз ми перебуваємо в розпал сезону Стрільців, тому час ідеальний для того, щоб ви процвітали. Слід очікувати інтенсивної творчості, ясного мислення та здатності вільно спілкуватися та висловлюватись. Оскільки це ваша правляча планета, відтепер вас чекають несподівані зміни.

Планета процвітання буде прихильною до вас, Стрілець. Тому не дивуйтеся, якщо вам вдасться розрахуватися з усіма боргами або вирішити якийсь спір, який ляг важчим тягарем, або якщо вам запропонують підвищення, премію або інше підвищення на роботі.

Енергія Юпітера буде штовхати вас вперед, ваші мрії та надії можуть нарешті здійснитися. Зрештою, тільки від вас залежить, чи варто закликати свою мужність і добру волю. Якщо ви хочете розширити свій кругозір, робіть так, як вважаєте за потрібне, небо є межею!

Терези

Якщо ви народилися під цим сузір’ям, ви не збираєтеся чекати до кінця року, щоб отримати подарунки, тому що Всесвіт подарує вам набагато кращі, починаючи з вирішення всіх ваших проблем найближчим часом.

Сусідські неприємності, колеги, які постійно заважають, недоброзичливці підстерігають вас, про них більше не потрібно хвилюватися!

Зірки просять вас підготуватися вже зараз, щоб з радістю зустріти зміни, які приходять. Це може бути несподівана зустріч, яка не залишить вас байдужим. Перетинаючись з цією людиною, ви швидко зрозумієте, що вона незамінна.

Незабаром вам не знадобиться багато часу, щоб відкрити свій прихований талант і потенціал, і це принесе вам велику користь у бізнесі. Дійсно, кінець Ретроградного Юпітера означатиме безмежні можливості для зростання, особливо коли справа стосується фінансів і грошей.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page