fbpx
гороскоп
Після важких часів удача буде на боці цих знаків Зодіаку весь січень

Місяць січень стане синонімом щастя та успіху для 3 знаків Зодіаку. Незважаючи на подвійну ретроградність Меркурія і Марса, розташування цих небесних тіл вплине на представників цих сузір’їв позитивним чином. Та завдяки входженню Сонця у Водолії відповідним знакам дуже пощастить.

Яким знакам зодіаку пощастить у січні?

За розташуванням зірок на нічному небі в січні пощастить трьом знакам зодіаку. Сонце входить у Водолія 20 січня і знаменує собою початок сезону цього Повітряного знака. Прозорливий, цей астральний рух народжує нові ідеї та дозволяє побачити речі під іншим кутом.

Крім того, кінець ретроградності Меркурія і Марса, з 12 по 19 січня, принесе їм багато удачі. Вони нарешті зможуть розвантажитися на початку року.

Овен

Овен буде дуже щасливий протягом цього початку року. Зірки на їхньому боці і дозволяють їм почати 2023 рік на хорошій основі. Дійсно, як тільки Марс, їх правляча планета, завершить свою ретроградацію в знаку Близнюків, це буде для них дуже вигідно.

Незважаючи на досить складний початок місяця для деяких представників цього знаку Вогню, їм все ж вдасться подолати весь біль і образи, які можуть виникнути в цей період.

Сонце у Водолії виштовхне їх із зони комфорту, і вони вийдуть набагато сильнішими. Відтоді для представників цього знаку Вогню відкриється новий світ, і весь січень вони переживатимуть хвилини радості та щастя.

Уродженці Овна можуть нарешті заспокоїтися, вони зможуть здійснити все, що захочуть! Щоб досягти цього, нічого не можна зробити, як вжити заходів і реалізувати план для досягнення ваших найсміливіших цілей. У будь-якому випадку зірки радять братися за роботу.

Близнюки

Близнюки можуть відчувати себе самотніми протягом цього місяця січня, незважаючи на велику кількість людей навколо них. На це враження може вплинути подвійна ретроградність Марса і Меркурія до 19 січня.

Після цього періоду уповільнення уродженці цього знака Повітря нарешті помітять, що всі їхні близькі присутні поруч з ними та супроводжують їх щодня.

Незабаром вони зрозуміють, що немає нічого важливішого за сім’ю та друзів. Вони також єдині люди, які завжди будуть поруч, незалежно від того, з якими складними обставинами вони можуть зіткнутися.

Близнюки не повинні соромитися просити їх про допомогу, якщо це необхідно, тому що вони без вагань звернуться до них. Вони також повинні розглядати речі в перспективі, навіть якщо вони ще не досягли всіх своїх цілей. Цей новий рік дозволить їм реалізувати інші мрії, які вони не змогли здійснити протягом 2022 року .

У житті ніколи не пізно, чи не так?

Стрілець

Уродженцям Стрільця також дуже пощастить протягом цього місяця січня. Вони виконають усі свої найпотаємніші бажання і будуть дуже щасливі. Навіть якщо деякі думають, що їм не вдасться досягти успіху в певних проєктах, вони все одно здивують не одного, завдяки досягненням і всім тим, що їм вдасться зробити.

Якщо на професійному рівні у цих уродженців стихії Вогню все складається чудово, то і в особистому житті їм нема чого боятися, їхні романтичні стосунки могли б стати справжнім успіхом, і вони могли б більше віддаватися своїм стосункам.

Більш того, вони можуть навіть подумати про створення сім’ї зі своїм партнером. Це зобов’язання призведе до багатьох змін у житті людей, народжених під цим сузір’ям, які зазвичай цінують свою свободу.

Їм належить знайти новий баланс між професійним і особистим життям. Але хвилюватися їм не доведеться, адже протягом цього січня у них все вийде. Їм не складе труднощів підкреслити свій соціальний статус або завести нові знайомства.

Коло їхніх друзів розшириться, і вони зможуть створити нові професійні партнерства завдяки цим змінам. Щоб і надалі жити в радості та повноті, зірки радять їм встановити розпорядок у стосунках.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page