fbpx
життєві історії
Після весілля моя мама розповіла, що звернула увагу в церкві на Уляну. Їй здалося, що вона щось промовляла під час церемонії вінчання. Я нічого не сказала мамі, але для себе вирішила поговорити з подругою при першій зустрічі. Ця зустріч не змусила себе чекати. Її відповідь мене вразила

Свого майбутнього чоловіка я чекала дуже довго, але коли зустріла, зрозуміла, що ми з ним створені одне для одного. Ми були неймовірно закохані. Коли Ігор зробив мені пропозицію, я без зволікання погодилася стати його дружиною. Тоді ж я запропонувала чоловікові одразу і взяти шлюб в церкві. Він був не проти і сказав, що зробить все, що я хочу, аби я була щаслива.

У підготовці до весілля мені допомагала моя подруга Уляна. Ми знали один одного з дитинства. Я завжди ділилася з нею самими таємними таємницями, своїми радощами і горем. Тоді я думала, що ця людина радіє моєму щастю разом зі мною і нічого не може зробити поганого.

І ось настав довгоочікуваний день весілля. Погода була просто чудова: осінній вітерець і ласкаве сонечко. Я в білій весільній сукні, наречений в чорному костюмі, море квітів і шампанського. Я була на сьомому небі від щастя, напевно, саме тому багато чого не помічала.

Після весілля моя мама розповіла, що звернула увагу в церкві на Уляну. Їй здалося, що вона щось промовляла під час церемонії вінчання.

Я нічого не сказала мамі, але для себе вирішила поговорити з подругою при першій зустрічі. Ця зустріч не змусила себе чекати. Ми довго спілкувалися на різні теми, я була ще в піднесеному настрої і ділилася своїми враженнями.

Коли я вирішила уточнити, що вона робила під час вінчання, Уляна відповіла: “Це спеціальні слова на щасливе і довге сімейне життя. Бабуся мені про це розповіла”. Моя подруга завжди захоплювалася чимось магічним, ворожінням на картах, каві, тому мене це не здивувало, і я навіть подякувала їй.

Перший рік сімейного життя пройшов як у казці, незважаючи на те, що багато хто говорить, що він є випробуванням для молодої сім’ї. Ігор був дуже уважний, турботливий, після роботи завжди поспішав додому. Всі свята ми проводили разом, насолоджуючись кожною хвилиною удвох.

Тоді мені здавалося, що ніщо і ніхто не може завадити нашому щастю. Але через рік мого чоловіка немов підмінили. Ігор став холодним і якимось чужим, думаю, жінки які це пережили, мене зрозуміють. Це так важко усвідомити, що твій коханий чоловік перетворився в незнайомця.

Що я вже тільки не робила, щоб врятувати наш шлюб. Але поки всі мої старання не увінчалися успіхом. Мене все частіше стали відвідувати думки, про обряд, який був проведений на щасливе сімейне життя, а воно чомусь руйнується.

Мабуть, обряд Уляна провела зовсім не той, про який мені розповіла. Що робити, не знаю.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook