fbpx

Після весілля син приділяв мені мало часу. Невістка не тільки не дозволяла Віталію приходити, але й змушувала його відмовляти мені навіть в дрібних проханнях. Вона стверджувала, що моє втручання заважає їхньому щасливому спільному життю. Сьогодні, я весь день чекала на приїзд сина і хотіла передати йому пакунки для онука. Проте Віталій так і не приїхав. А через деякий час мені зателефонувала і сама невістка

Мене в селі всі знають, як Наталя Миколаївна, медсестра. Неодноразово допомагала всім і завжди думала, що буду мати хороші стосунки з невісткою. Зазвичай мені було легко знайти спільну мову з будь-ким, та моя невістка Марія, схоже, виключення.

Наша історія почалася, коли мій син, Віталій, познайомився з Марією на роботі. Вона була впевненою, енергійною і цілеспрямованою молодою дівчиною.

Марія завоювала його серце своєю цілеспрямованістю та любов’ю до пригод. Після короткого знайомства вони вирішили відгуляти весілля.

Віталій, як і невістка, любить екстрим, напевно це їх і пов’язало. Я була рада за сина, але все одно не одобрила те, що одружитися вони вирішили вже за три місяці після знайомства.

Марія походить зі звичайної робочої сім’ї. Вона була єдиною дитиною в сім’ї, тому змалку звикла, що все тільки для неї і що вона може керувати дорослими. Це зробило її дуже власною, а також і хитрою, що допомагало дівчині робити хороше перше враження про неї.

Коли ж мій син привів Марію до нашого дому, я відразу помітила, що вона дуже власна особистість. Вона була впертою і завжди хотіла мати контроль над ситуацією. З часом Марія почала брати контроль не тільки над своїм життям, а й над життям сина.

Віталій ж легко віддав правління дружині, на його думку головне, щоб сім’я була щаслива і не важливо хто головний. Мені було дивно, адже ми звикли, що головний чоловік і в нашій сім’ї було саме так.

Після весілля Віталій вже мало проводив часу зі мною. Марія не тільки не дозволяла йому приходити до мене, але й змушувала Віталія відмовляти мені в навіть в дрібних проханнях.

Вона стверджувала, що моє втручання заважає їхньому щасливому спільному життю.

Сьогодні, я весь день чекала на приїзд Віталія і хотіла передати йому пакунки для онука. Проте Віталій так і не приїхав, а Марія зателефонувала мені та заявила, що зараз не час на поїздки.

Невістка запропонувала передати подарунки для онука поштою, але я відчувала, як зверхньо вона говорила, і, що це її спроба відокремити мене від онука.

Тепер мені дуже важко. Я почуваюся відчуженою від мого сина та внука через вплив Марії. Як я можу повернути гармонію у нашій родині і відновити наші стосунки?

Чи є якісь поради або допомога, яку ви можете надати мені в цій ситуації?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page