fbpx
життєві історії
Після всього що сталося, я взяла дитину і пішла. Дві години тинялася на вулиці, не знала, що робити. Хотіла поїхати до мами, але що я їй скажу? Для неї у мене ідеальна сім’я. Хотіла поїхати до свекрухи, те ж саме, що я їй скажу, як буду скаржитися на її сина

З Богданом одружені 5 років. Є трирічна дитина. Останнім часом дуже зіпсувалися відносини між нами. Або це криза після 5 років шлюбу або що, я не знаю.

Не можу змінити себе. Ось вчора дуже сильно посварилися з чоловіком через те що, я прийшла з роботи, він сидить з приятелем і п’є пиво (причому пити став частенько, не тільки пиво). Приятель пішов, я йому сказала, що якщо ще раз побачу його дома з приятелем, я його вижену, на що він мені сказав, тоді і ти підеш слідом за ним. Я його запитала, що для нього важливіше ми або його друзі, і він сказав, що друзі.

Потім Богдан сказав, що це його квартира, і щоб я брала сина і йшла. Ще сказав, що йому нема за що мене цінувати. Я взяла дитину і пішла. Дві години тинялася на вулиці, не знала, що робити. Хотіла поїхати до мами, але що я їй скажу? Для неї у мене ідеальна сім’я. Хотіла поїхати до свекрухи, то ж саме, що я їй скажу, як буду скаржитися на її сина.

Загалом, через 2 години повернулася додому, чоловік спав. Ми з сином теж лягли спати. А вранці він мені сказав, що треба поговорити, на що я відповіла: “Ти все мені вже сказав вчора”. Він розвернувся і пішов. Тепер я не знаю, що мені робити. Я сіла в хаті сама не своя, мені нікуди йти. І сім’ю хочу зберегти, але образа мене сильно мучить.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook