fbpx
життєві історії
Після знайомства з Павлом Юля, десь через місяць, зібрала свої статки і перебралася жити разом з ним в квартиру нашої бабусі. Не будуть же вони орендувати, як є де жити. Інстаграм Юлі за пару днів змінився до невпізнання: що їли, що пили, де були, скільки спали. Мене від її сторіс вже нудити починає. Але ось хто щасливий, так це наша мама. Саме про такого зятя вона все життя мріяла

Після знайомства з Павлом Юля, десь через місяць, зібрала свої статки і перебралася жити разом з ним в квартиру нашої бабусі. Не будуть же вони орендувати, як є де жити. Інстаграм Юлі за пару днів змінився до невпізнання: що їли, що пили, де були, скільки спали. Мене від її сторіс вже нудити починає. Але ось хто щасливий, так це наша мама. Саме про такого зятя вона все життя мріяла.

***

Пару років тому сестра почала зустрічатися з хлопцем. Бачитися з нею стали рідше, хоча і жили в одній квартирі, з моєї ініціативи – втомилася слухати розповідь про самого чудесного Павла.

Потім від неї прилетіло повідомлення в соцмережі: “Ми з’їхалися!” Теж мені, здивувала! При мені бігала, шмотки свої збирала!

А чому б і не з’їхатися, якщо бабусина квартира була порожня? Правда Павло відзначився: став щомісяця мамі гроші давати, типу за оренду.

Впиралася мама руками і ногами, але Павло був невблаганний: або беріть, або ми іншу орендуємо, не буду безкоштовно жити.

Сторінка сестри в соціальній мережі зазнала змін. Вона стала схожа на аккаунт блогера, почала вивалювати людям все, що робила: Ми поїли, ми поїхали, ми приїхали, ми гуляємо, ми не можемо заснути…

Павло всюди. Він всюдисущий і заразний, як хвороба – ось і у нашої мами теж з’явився Павло.

У нашому будинку постійно готувалися улюблені Павлові страви – раптом вони в гості зайдуть? Тільки дивом поруч з полагодженим Павлом чайником не з’явився його пам’ятник.

Павло чудово водить автівку… Павло чудово заробляє… Павло чудово зібрав шафу… Павло… Павло… Павло… Дві третини моєї сім’ї вступили в фан-клуб імені Павла. Павло чудовий до нудоти.

І коли Павлу терміново знадобилися гроші в борг, то мама з сестрою не роздумуючи вишкребли вміст своїх кишень, криївок і заначок. Як можна відмовити такій чудовій людині? Їх ненаглядному Павлу, рахунки якого заарештували через безглузду помилку, переплутавши його з повним тезкою?

Подумки я махала Павлу рукою, мугикаючи під ніс “щасливої дороги”, і готувала носові хустки для учасниць фан-клубу Павла. Логічно ж: втерся в довіру, весь такий душечка, тут допоміг, там допоміг, став своїм, попросив у борг, пропав з радарів? Логічно. Але не в його випадку.

Навіть в цій ситуації Павло опинився чудовий: гроші повернув, ще й з відсотками. Акції Павлу різко стрибнули вгору. А на тлі зробленої ним пропозиції руки і серця, мама почала розмови про те, що бабусину квартиру, в якій мешкають наречений з нареченою, треба б на нареченій переписати. Придане, так би мовити.

Але і тут Павло випендрився: відмовився, гнівно блискаючи очима. Мовляв, житлоплоща – турбота чоловіка, що він себе поважати перестане, якщо піде жити на територію дружини. Фан-клуб щасливий.

Позамітав Павло по засіках, приніс мамі грошики за бабусину квартиру. Відразу після весілля договір купівлі-продажу оформили. Частина коштів мені перепала, на студію, мама так вирішила.

Зовсім скоро буду сидіти в своїй квартирі, Павла добрим словом згадувати: “Дякую, Павле. Ти реально чудовий!” Я, мабуть, теж в фан-клуб вступлю. Як тільки переїду в свою студію, так відразу і вступлю. Чесно-чесно.

Що скажете про таких людей, як Павло? Чи він мені одній поперек горла стоїть?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page