fbpx

Після знайомства з Валентиною я сказала Максиму, що з нею нічого доброго не буде, і краще розбігтися, поки не пізно. Та де там, мене ніхто не послухав. І ось нині я йшла на пошту і випадково побачила в ресторані дівчину свого сина з іншим. Спочатку я подумала, може там Максим, але ні, цього чоловіка я точно не знала. Їх розмова не була схожа на співбесіду. Збоку красувався великий букет квітів, а чоловік обіймав Валентину, а в кінці і її поцілував. Я одразу ж вирішила розповісти все синові. А він, уявляєте, мені не повірив

Я сина свого намагалася виховати якнайкраще, хоч і робила це самотужки. Вчила як і по дому допомогти, і навіть як цвяха прибити. А от як розбиратися в людях, схоже, не навчила.

Максим недавно зустрічався з однією хорошою дівчиною Світланою. Дівчина і мені сподобалась, я навіть вже уявляла їхнє весілля і навіть придумала імена майбутнім дітям. Не знаю, як так вийшло, але Максим і Світлана розійшлися.

Син не розказував причину закінчення відносин, але було видно, що йому важко. Максим так ходив, що на ньому лиця не було, та ще й додому приходив пізно і частенько “під шафе”. Я вже й не знала, як це виправити.

Аж тут раптом син знову ніби до життя повернувся. Знову став веселим, життєрадісним і жвавим. Я подумала, може то Максим помирився зі Світланою.

З того часу минуло, ну максимум місяців зо два. Хлопець пізно приходив додому, і з того дня на обличчі завжди була усмішка.

Одного дня Максим мені сказав, що приведе на вечерю майбутню наречену. Я подумала, що це Світлана, але ні. Ввечері син привів іншу. Валентина мені відразу ж не сподобалася, відчуття було, що дівчинка не щира і лицемірна.

Після вечері я одразу ж сказала Максиму, що з нею нічого доброго не буде, і краще завершити це, поки не пізно. Та де там, мене ніхто не послухав.

І ось нині я йшла на пошту і випадково побачила в ресторані Валентину, дівчину свого сина з іншим. Спочатку я подумала, може там Максим, але ні, цього чоловіка я точно не знала.

Розмова дівчини з чоловіком не була схожа на співбесіду. Збоку красувався великий букет квітів, а чоловік обіймав Валентину, а в кінці і її поцілував.

Я одразу ж вирішила розповісти все синові і що ви думаєте? Максим мені не повірив, він подумав, що це я наговорюю на Валентину.

І ось що мені робити? Невже просто дивитися, як син руйнує своє життя? А що б ви зробили на моєму місці?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page