fbpx
життєві історії
Півроку тому поміняли місце проживання та переїхали з чоловіком з Маріуполя у маленьке містечко на Хмельниччині, звідки він родом, і тепер доводиться шукати нове місце роботи. Житла свого немає, і тому погодилися на пропозицію його батьків пожити у них. Взаємини у нас дуже своєрідні, вони не хотіли свого часу мене, “донецьку”. Купити свою квартиру в цьому райцентрику поки не виходить. А як погоджуватися, коли крім торгівлі в кіосках чи на ринку нічого не можна знайти

Півроку тому поміняли місце проживання та переїхали з чоловіком з Маріуполя у маленьке містечко на Хмельниччині, звідки він родом, і тепер доводиться шукати нове місце роботи.

Житла свого немає, і тому погодилися на пропозицію його батьків пожити у них. Мені цього, чесно кажучи, не дуже хотілося, але поки що іншого варіанту немає.

Взаємини у нас дуже своєрідні, вони не хотіли свого часу мене, “донецьку”, але вони не втручаються в наше життя і на тому спасибі.

Купити свою квартиру в  цьому райцентрику поки не виходить, тому що витрат багато було, всі накопичення пішли, а я не можу знайти роботу за спеціальністю, як розраховувала, та ще й довелося взяти машину в кредит, бо у чоловіка робота пов’язана з машиною.

До переїзду я непогано заробляла, але й витрачати доводилося теж багато, платили за орендовану квартиру і таке інше. Думали, що своє житло біля свекрів буде легше купити, ціни на квартири набагато доступніші, але не врахували, що влаштується на роботу тут шансів також менше.

Зарплати чоловіка ледве вистачає на життя, і він уже бачу, невдоволений, що я досі не працюю, каже: «Що ти перебираєш, погоджуйся на те, що пропонують».

А як погоджуватися, коли крім торгівлі в кіосках чи на ринку нічого не можна знайти, і ця робота оплачується не дуже. Згадала про своє хобі, мені завжди подобалося робити зачіски і собі та подругам, а тепер я б змогла заробляти, навіть якщо знайдеться робота за фахом.

Знайома сказала, що якщо вже і йти на курси, то майстри манікюру та нарощування нігтів більш затребувана та прибуткова професія, з умовою, що працювати потрібно буде спочатку в салоні, щоб напрацювати собі клієнтську базу.

Але мені більше до душі робота перукаря, та й не хочу я цілий день дихати ацетоном та іншими шкідливими речовинами, а зачіски я могла б робити і вдома, працюючи тільки на себе, а рекламою в таких речах служить «сарафанне радіо», знаю по собі, як подруга познайомила з майстром, яка після роботи стригла і вдома постійних клієнтів.

Словом, я в такій ситуації, що згодна на будь-який варіант, і на роботу в салоні теж, але хотілося б дізнатися, чи може у когось із вас є досвід у цій галузі, прошу поділитися і порадити, що краще вибрати і чи є майбутнє у мого задуму, адеж райцентр наш досить маленький. Чи треба тільки перебиратися у Хмельницький?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.