Пів року тому розлучилася, повернулася з дитиною до батьків. Поки що так і на жаль, без варіантів. Окреме житло мені не світить, навіть оренду не потягну.
Доньку в садок влаштувала і сама туди ж пішла працювати. Зарплата в саду, звісно, копійки, але й плюсів чимало: поряд з будинком, дитина на очах, обід на роботі, лікарняні можна брати, коли треба.
Завідувачка не в захваті, але мовчить, тільки зітхає. А в офісі таке терпіти точно не стали б.
— З батьками як? Уживаєшся?
— Так, нормально. Мама з татом у мене ще щодо молоді, працюють обоє. Квартира трикімнатна, тож сильно ми з дочкою їх не стиснули.
Звичайно, з приводу мого розлучення і всього цього вони не в захваті. Ну, як єдина дочка тепер розведення з дитиною. У дівчат, колишніх однокласниць, кар’єра, поїздки, життя ключем.
Відчуваю, батьки засмучуються. Але я їм все одно дуже вдячна, що прийняли, дали притулок, допомагають.
— Зрозуміло.
— Але ж ти не думай, я на шиї у батьків не сиджу навіть зараз! З мамою домовилися, що ми з дочкою вкладатимемо за комуналку та харчування і щомісяця я віддаю гроші у спільний котел.
Я розумію, що це небагато, за двох, але більше у мене зараз просто немає. Стажу мало, лікарняні оплачують символічно, а аліменти колишній тато ось тільки почав платити.
Як вважаєте, це нормально — брати гроші з рідної доньки у подібній ситуації? Зрозуміло, що ці гроші для Інни на сьогоднішній день – дуже значна сума.
Хай би витратила на себе та на дитину. Фруктів купила б одяг, взуття.
Чи все правильно і доросла здорова людина зобов’язана сама платити за себе та свою дитину? А батькам треба ще дякую сказати.
Швидше за все, витрачають вони на дочку та онуку і більше десятків — якщо рахувати світло, інтернет, окрему кімнату в квартирі, та ще й харчування. Батьки мають рацію, що беруть у дочки гроші?
Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.
Недавні записи
- З Італії я повернулася о 6 годині ранку. Чемодани тихенько залишила в коридорі, лише витягла новенький багряний халат. В мене було змішане передчуття. З одного боку щастя, що ось-ось я побачу кохану людину, а з іншого – його реакція, адже Андрій постійно наголошував, що повертатись ще рано. – За що ми жити будемо? Все дорожчає! – Але за дверима мене чекав сюрприз. Його слова: – Все не так, як ти зрозуміла, – ніби довгим тунелем доходили до моєї голови
- Ми взяли деякі іграшки і направились на майданчик. Через деякий час туди прийшли хлопці, ну на вигляд так 9-10 років. І ось вони вирішили, що вже готові до “дорослих” балачок. Я раз пропустила крізь віха, другий, а на третій попросила “прикусити язика”. Як не як, а це дитячий майданчик, а не клуб. Дома я це все розказала дочці, а вона сказала, що робити зауваження чужим дітям я не мала права
- Я нічого не розуміла, поки раптом на одній сімейній зустрічі зі свахою не почула, що я, напевно, не хотіла відпускати свого сина “під вінець” з її донькою, тому що кожна мати хлопчика не хоче відпускати сина. І тут всі пазли зійшлися. Я стала згадувати відношення сестер і самої невістки до батьків і до мене в тому числі. Одного дня я таки не стрималася, і все “вилила” сину. Мені втрачати нічого
- В рідної сестри Івана день народження. Вона замовила невеличке свято в ресторані на другий день “Зелених свят” – Трійці. Я ж нічого такого нового, щоб одягнути, не мала, тому й купила собі красиву літню сукню. Ввечері приміряла, похвалилася чоловіку, а він мене висварив, що я на непотріб гроші його тринькаю. – А ця сукня, що ти на новий рік купляла, що, не підходить? – Чоловік не полінувався і витягнув її з шафи
- В неділю до нас завітала після церкви свекруха, і за бокалом “червоненького” вона мені зізналася, що ця квартира насправді її, а ми, особливо я, тут просто гості. Я ледь не стерпла, і якщо чесно, навіть не відразу повірила в її слова. Але тепер мене турбує інше, як вона збирається компенсувати те, що я свої гроші вкладала в ремонт