fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Наука
Планету потрібно терміново охолоджувати – вчені

Людство не повинно допустити зростання середньої температури планети більш ніж на 1,5 градуса.

Середня температура атмосфери планети зростає занадто швидко, щоб цей процес можна було зупинити шляхом зменшення викидів парникових газів.

Про це заявили вчені з Гарвардського університету, які пропонують використовувати аерозолі для охолодження планети.

Свої висновки дослідники представили в статті, опублікованій в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, передає lenta.ru.

Людство не повинно допустити зростання середньої температури планети більш ніж на 1,5 градуса, йдеться в Паризькій угоді 2015 року. Однак дані наукових досліджень показують, що для досягнення цієї мети необхідно майже повністю припинити викиди вуглекислого газу.

У зв’язку з цим вчені пропонують використовувати світловідбиваючі сульфатні аерозолі. Велика кількість частинок дозволить охолодити атмосферу Землі, як це відбувається при сильних виверженнях вулкана. Їх недолік в тому, що вони можуть спровокувати витончення озонового шару.

В результаті дослідження вчені дійшли висновку, що відповідний аерозоль може бути утворений частинками, що містять кальцит. Останній здатний нейтралізувати зважені в атмосфері кислоти, через які можливе виникнення озонових дір. Кальцит поширений в земній корі і зустрічається в складі вапняку.

Зазначається, що вчені вже приступили до лабораторних експериментів, щоб випробувати ефективність і безпеку кальцитових аерозолів.

Водночас дослідники підкреслюють, що навіть якщо всі можливі ризики будуть знижені до прийнятного рівня, аерозолі не є вирішенням проблеми зміни клімату.

Читайте також: СТИПЕНДІЙ В УКРАЇНІ СТАНЕ МЕНШЕ, АЛЕ СУМИ ВИРОСТУТЬ (ІНФОГРАФІКА)

Джерело.

Related Post

facebook