fbpx
життєві історії
«Платить моя мама, а катається чоловік!» І якщо до цього Алла Миколаївна мовчала, вважаючи, що допомагати дочці – це її обов’язок, то тепер жінка почала висловлювати невдоволення тим, що платить за кредит вона, а машиною користується тільки зять. Почала наполягати на тому, щоб Олексій подарував машину дружині, щоб хоча б на папері вона була власницею, і в разі розлучення у неї залишився автомобіль, а не тільки кредит на нього

Грошове питання зіпсував чимало відносин, і пара моїх знайомих не стала винятком. На жаль…

Оля і Олексій познайомилися кілька років тому на весіллі своїх друзів. Волею випадку вони виявилися за одним столом, а протягом вечора невгамовний ведучий кілька разів витягав їх на танцпол, змушуючи брати участь в конкурсах на межі пристойності.

Ольга кожен раз намагалася відмовитися, але новий знайомий стверджував, що своїми «примхами» вона зіпсує настрій всім гостям. Якщо належить веселитися – веселися, інакше, навіщо прийшла? І Ольга покірно йшла за ним.

Скажу чесно, спочатку хлопець їй не сподобався – надто гучний, занадто активний, дуже язикатий – палець в рот не клади.

Але разом з тим він виявився вельми галантним, не забував доглядати за нею, підливав шампанського, подавав руку, підтримував бесіду, гостроти свої відчував на інших. В кінці вечора Ольга, відчуваючи суперечливі почуття, все-таки дала Олексію свій номер телефону.

Через кілька днів він зателефонував і запросив її в кіно. Ольга погодилася, і з цього дня вони почали зустрічатися. Не знаю, як там Олексій, але Оля закохалася дуже швидко.

Вона буквально марила ним, він не сходив у неї з мови, вона настільки їм захопилася, що будь-яке його думку приймала, як своє. Ольга стала говорити такими ж фразами, перейняла навіть деякі жести.

Через пару місяців вони стали жити разом у Ольгіних батьків, тому що свого житла у Олексія не було, а на знімання потрібно занадто багато грошей.

До речі, виявилося, що Олексій був одружений, коли йому ще 23х років не виповнилося, але лише через рік розлучився і після цього серйозних відносин не заводив. Ольга стала першою постійною дівчиною за останні 3 роки.

У батьків Ольги була 4-кімнатна квартира, місця було предостатньо, тому жили вони мирно. Відразу вирішили, що будуть відкладати кожну копієчку на весілля, а потім на свою квартиру. Не минуло й року, як пара одружилася.

Молоді почали збирати гроші на власне житло, але Льоша раптово вирішив, що йому потрібна машина. Мовляв, набридло на роботу на автобусі їздити, та й в сад добиратися важкувато, плюс у всіх знайомих вже є колеса, а він як бідняк…

Накопичених на той момент грошей не вистачало, а чекати, він не хотів, тому умовив Ольгу взяти кредит. Так-так, Оля і раніше дивилася йому в рот, переконати її було легко. Далі перед ними постала інша проблема: банки відмовляли їм у грошових коштах.

Справа в тому, що Ольга працює неофіційно, Льоша теж не працевлаштований, хоч і працює 6 днів на тиждень. Незважаючи на наявність в сім’ї пристойного доходу, підтвердити його довідками вони не можуть, тому вирішили звернутися за допомогою до матері Ольги.

Ну яка мама відмовиться допомогти дочці? Тим більше Ольга і Олексій обіцяли вчасно видавати мамі гроші для погашення кредиту. Алла Миколаївна сходила в банк і оформила необхідні документи, благо вік і дохід їй це дозволяли.

Спочатку дочка видавала їй гроші без затримок, але потім стала допускати прострочення, і Аллі Миколаївні доводилося вкладати власні кошти.

Ольга кожен раз знаходила виправдання – затримали зарплату, купили спальний гарнітур в свою кімнату, придбали чоботи, сходили на день народження до подруги, витратилися, коротше, пізніше віддамо. Іноді дійсно віддавали. А Олексій тим часом безсоромно катався на придбаному автомобілі.

Ольга пішла вчитися на права, і мама знову була змушена платити за рахунками своїми силами.

Отримавши права, Ольга НЕ отримала доступ до машини. Олексій постійно був зайнятий, а їздити одній він їй не дозволяв – по-перше, машина потрібна йому самому, по-друге, де гарантія, що Ольга не вріжеться в перший же стовп, опинившись на дорозі.

І якщо до цього Алла Миколаївна мовчала, вважаючи, що допомагати дочці – це її обов’язок, то тепер жінка почала висловлювати невдоволення тим, що платить вона, а машиною користується тільки зять.

Якби Алла Миколаївна не погодилася на цю авантюру, то зараз їй було б все одно, як молода сім’я користується ЗАГАЛЬНИМ майном. Але раз вона має безпосереднє відношення до автомобіля дітей, то їй здається, що вона має право диктувати свої умови.

На даний момент ні Ольга, ні Алла Миколаївна машиною до цього часу не користуються, Олексій їде на ній вранці і повертається тільки пізно ввечері. Навіть на вихідних у нього знаходиться купа причин, щоб не возити ні дружину, ні тещу куди б то не було – втомився, машина в ремонті, колись.

Алла Миколаївна почала наполягати на тому, щоб Олексій подарував машину дружині, щоб хоча б на папері вона була власницею, і в разі розлучення у неї залишився автомобіль, а не тільки кредит на нього, за який до того ж доведеться розплачуватися самій Аллі Миколаївні, тому що поодинці дочка його не потягне.

Олексій навіть чути про це не хоче. Дорікає Ольгу в меркантильності, а її маму в небажанні допомогти власній дочці. Подумаєш, ппроблема з грошима, з ким не буває, скоро все налагодиться.

Він, між іншим, ще й на квартиру відкладає! І на ремонт авто доводиться витрачатися! А то, що машину не дає – так це він про її безпекиу піклується! Ось з’явиться у нього вільний час, він обов’язково разом з нею покатається. Ні, не завтра, не знаю, коли-небудь…

Ольга розривається між мамою, чоловіком і своїми власними сумнівами. Лаятися стали частіше. Чим справа закінчиться – покаже час…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook