fbpx

По-перше, дівчина мого Арсена вирішила змінити собі ім’я. Ну яка вона Барбара, як вона Валерія? Ну хто таке робить, люди добрі? Та я ходжу до церкви щонеділі, і такого чуда ще не чула. Ось я і вирішила цю парочку розлучити, а в допомогу собі взяла дочку давньої подруги – Іринку. Красива вона дівчина, нехай ця Барбара ховається. Але якось та й син дізнався, що все це мій хитрий план

По-перше, дівчина мого Арсена вирішила змінити собі ім’я. Ну яка вона Барбара, як вона Валерія? Ну хто таке робить, люди добрі? Та я ходжу до церкви щонеділі, і такого чуда ще не чула. Ось я і вирішила цю парочку розлучити, а в допомогу собі взяла дочку давньої подруги – Іринку. Красива вона дівчина, нехай ця Барбара ховається. Але якось та й син дізнався, що все це мій хитрий план.

Знаєте, який би там вибір не був, але вибір мого сина мені зовсім не подобається.

Арсен в мене єдиний син, хлопчик в мене чудовий, хоч вже минуло йому 28 років. Слухняний, завжди мені допомагає, тільки ось знайшов собі, ну дуже погану дівчину.

“Барбара” на роботі, а в житті Валерія, дуже неприємна, як на мене дівчина. Вона просить називати нас її сценічним ім’ям, мовляв власне їй не дуже подобається, і можливо, в майбутньому, вона його змінить, я це не розумію.

Я думаю, що ім’я дане Богом і матір’ю не можна міняти, бо буде тільки гірше.

А тій дівчині хоч би що, вона і так до церкви не ходить.

Але крім того дівчина працює танцівницею, що мені дивно бо це не професія, але мій син нічого поганого в цьому не бачить, на жаль.

Зрозуміло, що я не могла цього просто стерпіти, а вирішила діяти. Я знайшла привабливу дівчину, яка дуже підходила вподобанням Арсена. (Дочка моєї далекої знайомої)

Я зв’язалася з Іриною і запропонувала “співпрацю”. Дівчина мала переманити сина від “Барбари” і коли вони розійдуться, тоді я буду спокійна. Дівчина погодилася і приступила “до роботи”. Я робила все, щоб зімітувати їхні випадкові зустрічі, але Арсен не хотів вестись на Ірину.

Іра ж дівчина гарна, не розумію чого він тримається за ту Барбару. Декілька днів назад ми зустрілися з Ірою в одному не примітному кафе, мали обговорити новий план, як би сина від Барбари відвести. Я думала все добре, навіть не могла подумати, що хтось нас міг почути.

Я була спокійна і просто чекала результату, аж до одного дня.

Телефонує мені нині син, голос злий зі слухавки, так вигукував, що динамік аж шипів. Напевно його розмову всі перехожі чули.

“Думаєш ти хороша мама? Думаєш підсунула мені дівчину і буде все добре? Та як ти смієш лізти в моє життя? Хто тобі дозволяв свого носа пхати в мої справи?” – вигукував мені в слухавку Арсен.

Я ніколи не бачила свого сина таким злим. Арсен дуже на мене образився. Каже, що Барбару не покине, а від мене він з’їде до і більше зв’язуватися не буде.

Що робити? Як виправити всю ситуацію? Як показати сину, що його дівчина не для життя, а я роблю йому тільки краще?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page