fbpx
життєві історії
Побачивши в його телефоні чеки грошових переказів чоловіка, я остовпіла. А як же наша родина? Чому всі його гроші йдуть на утримання його мами-тата-брата, а я оплачую наше життя, комунальні, їжу, одяг, відпустки. Апетит його сім’ї виріс неосяжно! Чоловік купив їм машину, поміняв техніку в будинку. Їм захотілося новий гарнітур, який вони побігли з радісними посмішками купувати. Чоловік зявив мені, що нам треба економити, і чому я не порадію новим меблям його рідні!

Ми з чоловіком живемо разом 15 років, є дитина. Обоє працюємо.  Але мене не влаштовує, що чоловік забезпечує своїх батьків і свого молодшого брата, який живе з ними. Спочатку він відправляв невеликі суми грошей і подарунки. Допомагав то дядькові, то тітці. Ніколи не називав точні суми грошей, поки я не знайшла чеки переказів. Побачивши чеки грошових переказів чоловіка, я остовпіла. А як же наша родина? Чому всі його гроші йдуть на утримання його мами-тата-брата й інших родичів?

Після серйозної розмови чолвоік прийняв рішення, що батькам буде трохи допомагати, але не такими великими сумами. А брат – це моя тверда думка – у 23 роки давно має сам забляти, йти працювати, а не сидіти на шиї у батьків і брата.

Апетит його сім’ї виріс неосяжно! Чоловік купив їм машину, поміняв техніку в будинку. Їм захотілося новий гарнітур, який вони побігли з радісними посмішками купувати.

До слова, чоловік перевів їм всі свої гроші за 3 місяці і заявив мені, що нам треба економити, і чому я не порадію новим меблям його рідні!

Це при тому, що я оплачую всі комунальні та ренту за квартиру, оплачую наше життя, їжу, одяг, відпустки.

Він не говорив мені правди про суми, в результаті, як я вже сказала, я залізла в його телефон і побачила квитанції навласні очі. Як він викручувався, що нічого не відсилав! Коли я показала йому всі квитанції, заявив, що як син він зобов’язаний забезпечувати своїх батьків. Чим я ще не задоволена, хіба нам не вистачає грошей на життя? На це я сказала, що він повинен допомагати в оплаті за квартиру і у всьму іншому, а він відповів, що якщо мене щось не влаштовує – двері відкриті і я можу йти.Невже 15 років шлюбу він використовував мене? Як людина він уважний і хороший батько, принаймні, я завжди так вважала… Але як простити цей весь обман?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook