fbpx

Побралися ми з Денисом шість років тому, виховуємо донечку Злату. але зараз наш шлюб на межі, і все через те, що чоловік дізнався про всі ці квартири, які мають мої батьки. Ну а що тут такого? Так, ми живемо на орендованій, але хіба батьки щось нам повинні? Живемо ми зараз у маленькій квартирі-студії утрьох, за неї платить чоловік. У моїх батьків є двокімнатна квартира, де вони живуть самі, однокімнатна квартира бабусі і ще двокімнатна квартира дідуся

Побралися ми з Денисом шість років тому, виховуємо донечку Злату. але зараз наш шлюб на межі, і все через те, що чоловік дізнався про всі ці квартири, які мають мої батьки. Ну а що тут такого? Так, ми живемо на орендованій, але хіба батьки щось нам повинні?

Живемо ми зараз у маленькій квартирі-студії утрьох, за неї платить чоловік. У моїх батьків є двокімнатна квартира, де вони живуть самі, однокімнатна квартира бабусі і ще двокімнатна квартира дідуся.

Однокімнатна квартира вже 10 років, як полинула на небеса бабуся, стоїть порожня, квартиру дідуся батьки віддали під оренду, коли тато рік не міг знайти роботу. З часом тато знайшов роботу, мама теж працює.

Справа в тому, що від мого чоловіка батьки приховували факт наявності квартир і просили мене не говорити йому про них, але все таємне рано чи пізно стає явним, і я розповіла Денису про всю цю нерухомість, якою володіють мої батьки.

Коли ми з Денисом одружилися і замислилися про поповнення в сім’ї, чоловік заявив, що квартиру нову нам не потягнути і купив ділянку в котеджному селищі недалеко від нашого міста, почав будувати будинок: збудував фундамент, встановив зруб, взяв кредит на 4 роки.

Але Денису не вистачає йому не вистачає 3 мільйонів гривень, щоб добудувати все, і він вирішив, що мої батьки повинні допомогти, продавши свою двокімнатну квартиру, нам додати гроші, а квартирантів впустити в квартиру бабусі.

Мовляв, вони працюють, будуть і надалі отримувати гроші від оренди – на думку мого чоловіка, їм більш ніж достатньо буде на життя.

Але мої батьки не хочуть продавати жодну з квартир. Двокімнатну квартиру мої батьки навіть нам і не пропонували, бо ще ніяк не можуть її поділити: тато хоче її здавати, а мама хоче переконати батька, щоб ми туди переїхали. При цьому власник квартири – якраз мама.

Але тепер Денис дуже образився на моїх батьків через те, що вони від нього всю цю нерухомість приховували, і сказав, що туди він нізащо не поїде.

А мої батьки взагалі чомусь вважають, що чоловік одружився зі мною за розрахунком і заздалегідь дізнався про наявність квартир з якоїсь загальної бази даних.

Ось така у нас напружена ситуація в родині. Наші взаємини з Денисом дуже погіршилися. я вам скажу. Підкажіть, будь ласка, як бути? Що я особисто можу покращити? Як зробити так, щоб в родині запанували мир і лад?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page