fbpx
життєві історії
Почали ми сваритися, я відчуваю, що Славко якось холодний до мене став, дратується на мене, на дочку. Справа дійшла до розлучення. І ось у якийсь момент я пішла і купила собі дублянку, і вирішила, що починаю нове життя, йду по вулиці така в новій дублянці, капюшон зверху, відчуваю себе прекрасно і думаю: розлучення і все – нове життя!

«Давай, розповідай» – сказала Олена подрузі, коли вони сіли пити чай. Людмила і Олена не бачилися більше 20 років. Відразу після випускного Людмила вийшла заміж і поїхала за чоловіком у інше місто, і тепер, через стільки років, вони зустрілися. Стільки всього хотілося розповісти!

– Ну, у нас зараз все добре, – сказала Олена, – після того як ти поїхала, я вступила до інституту, вчилася легко, тільки познайомитися ні з ким путнім не виходило. Але на останньму курсі друзі мене познайомили з моїм майбутнім чоловіком.

У нас зі Славою народилася дочка, а через кілька років сталася криза…

Почали ми сваритися, я відчуваю, що Славко якось холодний до мене став, дратується на мене, на дочку. Справа дійшла до розлучення.

І ось у якийсь момент я пішла і купила собі дублянку, і вирішила, що починаю нове життя, йду по вулиці така в новій дублянці, капюшон зверху, відчуваю себе прекрасно і думаю: розлучення і все – нове життя!

А в цей час мій чоловік в компанії з другом поїхали в клуб, а по дорозі він товаришу каже:

– Все, розлучаюся остаточно, не можу більше так.

– Що робити будеш?» – запитав друг.

– Та одружуся хоч на першій зустрічній, ось хоч на цій в дублянці, зупини, – вигукнув Славик.

УявляєшЯ зупиняються, він підбігає до дівчини в дублянці, розвертає її, а там я, дивлюся на нього з-під капюшона!

– Буває ж таке, – здивовано посміхається Людмила.

– Так, після цього ми помирилися, все налагодилося, почали ніжніше ставитися одне до одного, навчилися йти на компроміси, знаходити золоту середину.

– Ну, у всіх кризи бувають, – погодилася Людмила. – Але ти молодець, бачу, як була дівчина розумна, так і залишилася такою – від таких чоловіки не йдуть!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page