fbpx
життєві історії
Почалися будні немолодих батьків. Харчуватися їжею з кафе більше не було можливості. Приніс на кухню крісло, підсунув стіл. Почав вчитися готувати під “чуйним” керівництвом озвірілої від втоми і стресу дружини.

Кулінарні уроки від озвірілої і втомленої дружини

П’ять років тому у нас в родині сталося диво – народилася дитина. Ми з дружиною були невимовно раді.

Кілька років безуспішних спроб – і успіх! Дружину виписали з пологового будинку. Почалися будні немолодих батьків. Перший тиждень дружина валилася від втоми і спала на ходу. Дитина не давала їй відпочивати. Потім піднялася температура.

Я написав на роботі заяву на відпустку без утримання. Якщо з усіма проблемами ми розібралися, то питання приготування їжі стало ребром. Харчуватися їжею з кафе більше не було можливості. Донька не злазила з рук дружини.

Доходило до смішного. Дружині довелося якось навіть в туалет брати доньку. Дитина відчував підміну і зі мною бути не хотіла.

Я не вмів готувати зовсім. Приніс на кухню крісло, підсунув стіл. Почав вчитися готувати під “чуйним” керівництвом озвірілої від втоми і стресу дружини.

Щоб зрозуміти, наскільки вона озвіріла, просто уявіть Гордона Рамсі… Ну так от… цей Гордон Рамсі просто ангел у порівнянні з не виспаною і голодною дружиною. Моя суто інтелігентна жінка почала через слово вставляти мати, коли я брав не той ніж або неправильно різав м’ясо. До кінця першого тижня такого “навчання” я навчився готувати перші страви і м’ясо (макарошки і картоплю і до цього вмів варити).

Потім став готувати випічку і салати. Третій тиждень навчання вже йшов легше – я менше тупив, став все різати і чистити на порядок швидше. До кінця третього тижня взагалі вигнав дружину з кухні, оскільки її їдкі коментарі тільки заважали.

Місяць жорсткого навчання кулінарії закінчився – я вийшов назад на роботу. Та й дружині стало легше. Вона змогла “знайти спільну мову” з дитиною.

Зараз готую тільки по вихідним. Нещодавно моя мама запитала, як я навчився так смачно готувати. Відповів, що під чуйним керівництвом дружини. Чуйним і матірним…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, freepik.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook