fbpx
гороскоп
Початок нового тижня буде не для всіх хорошим: екстрасенси підготували для кожного українця гороскоп. Одним треба добре “попітніти”, щоб отримати бажаний результат, іншим навпаки, продовжити в понеділок відпочивати

Початок нового тижня буде не для всіх хорошим: екстрасенси підготували для кожного українця гороскоп. Одним треба добре “попітніти”, щоб отримати бажаний результат, іншим навпаки, продовжити в понеділок відпочивати

Гороскоп на 12 вересня 2022 року від екстрасенсів

Гороскоп на 12 вересня 2022 року розповість, чого варто чекати кожному знаку зодіаку в перший робочий день тижня. Що особливе має відбутися в цей день? Чого краще уникати, а на що варто звернути увагу?

Овен

Якісь проблеми або незакінчені справи не дають вам спокійно насолоджуватися часом, коли у вас дуже багато енергії. Побудьте на самоті і зберіться з думками. Керуйтеся інтуїцією.

Телець

Уникайте випадкових стосунків. Не соромтеся попросити допомоги у друзів або близьких. Вони можуть дати вам пораду і надати матеріальну підтримку.

Близнюки

Для творчих представників знака це вдалий день для прояву талантів. Знайомтеся з новими людьми. Вони можуть допомогти вам розкрити свій творчий хист і змінити ваше життя. Ви можете знайти своє кохання.

Рак

Астрологи радять вам після роботи  зустрітися з друзями, прогулятися на свіжому повітрі, зайнятися активними іграми. Якщо ви працюєте у сфері бізнесу, вам можуть зробити привабливу пропозицію. Але не приймайте її відразу. Все ретельно обміркуйте.

Лев

Ви будете змушені працювати в дуже жоpстких умовах. Не хвилюйтеся, ваші старання не будуть даремними. Вам дістануться нагороди і визнання колег та керівництва. Продовжуйте рухатися вперед.

Діва

Діви зі слабкою пcихікою почуватимуться погано. Всі сили організму працюватимуть на межі можливостей, що особливо буде помітно для літніх людей. Ви можете відчути самотність. В особливо складних випадках зверніться до лікаря.

Терези

Ваш день характеризуватиметься єдністю волі, розуму та інтуїції. Ви максимально розкуті і можете впоратися з будь-якою справою. Проявіть винахідливість.

Скорпіон

Астрологи радять вам по можливості відпочити. Двох вихідних вам було замало. У всіх інших сферах вашого життя не буде істотних змін. Проявіть обережність вдома, особливо щодо колючих і гострих предметів.

Стрілець

Ви будете дуже емоційні. Поводьтеся стриманіше. Ваша імпульсивність може призвести до великих неприємностей. Будьте обережні з водою.

Козеріг

Астрологи пророкують вам непростий день. Не ризикуйте і утримайтеся від сумнівних знайомств. Краще побудьте наодинці з собою. Продумайте свої дії. Проаналізуйте свої почуття. Приготуйтеся до того, що події можуть повернутися найнесподіванішим чином.

Водолій

Якщо ви займаєтеся журналістикою, літературною діяльністю або дослідженнями, ви досягнете успіху. Просто знайдіть посередника між вами та організаціями, де ви зможете вигідно продати свою творчість.

Риби

Провокаційний день. Ви можете легко образитися, не прислухатися до думки близьких, що може породити конфлікти. Будьте стримані і постарайтеся зрозуміти, що вам хочуть сказати. Проявіть увагу до свого здоров’я.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page