fbpx
гороскоп
Початок великих змін у вашому житті: Молодий місяць у листопаді 2022 року стрімко наближається. Що принесе нам молодий місяць у Стрільці? Це чарівний час, коли енергії Місяця і Сонця зливаються разом

Молодик у листопаді 2022. Попереду час великих, тотальних змін!

Початок великих змін у вашому житті: Молодий місяць у листопаді 2022 року стрімко наближається. Що принесе нам молодий місяць у Стрільці? Це чарівний час, коли енергії Місяця і Сонця зливаються разом.

“Молодий листопад” – фразу, яку часто гуглять любителі місячного календаря. Молодик у листопаді припадає на другу половину місяця, 23 листопада 2022 року о 21:16. У цей час Місяць знаходиться між Сонцем і Землею (тобто з’єднання), і в той же час він є найближчою можливою точкою до Землі. У такому положенні Місяць купається в тіні, якщо дивитися з Землі. Тому ми не можемо побачити це неозброєним оком.

Молодик у листопаді є фазою, протилежною повному Місяцю, коли вся освітлена частина Місяця звернена до Землі. Молодик починає час, коли ми говоримо про “прийдешній” Місяць. Він триває 14 3/4 днів до наступного повного місяця.

Молодий місяць набагато менш ефектний, ніж повний місяць. Останній повний місяць був 8 листопада. Це був особливий день, тому що в цей час також відбулося повне місячне затемнення.

Молодик у листопаді 2022: як на нас вплине молодик у Стрільці?

Молодик у листопаді є початком нового місячного циклу – це добре відображено в його англійському терміні “Новий місяць”. Хоча Місяць неможливо побачити неозброєним оком, його енергія та вплив надзвичайно сильні. Молодий місяць – це момент, коли енергія Сонця і Місяця перекриваються і на мить підтримують одна одну. Варто використовувати таку підвищену енергію, щоб діяти.

Під час молодика в листопаді ви відчуєте бадьорість і будете готові до нових починань. Це чудовий час для реалізації нових рішень.

– Це момент зупинки, зосередження уваги, час роздумів над власним життям. Тому в цей період варто планувати і наполегливо йти до намічених раніше цілей, яких ми з будь-яких причин не змогли досягти. Срібний глобус у молодик дозволить нам вистояти, закодувавши ці цілі глибоко в нашій підсвідомості.

Молодик у листопаді 2022: що робити?

Молодий місяць – ідеальний час для початку нових рішень. Що варто робити в цей час?

Це сприятливий час для ефективного очищення та схуднення.

У молодик спробуйте позбутися залежності. Тепер ви можете робити це як ніколи раніше.

Гарний час для поливу домашніх рослин.

Молодик у листопаді 2022: що не можна робити в цей час?

Мало хто з нас знає, що не рекомендується мити голову в молодика. Більше того, під час молодика і в період молодика від візитів до перукаря краще відмовитися. Підстригання волосся в ці дні може призвести до появи лупи, і ваше волосся буде складніше укладати. Безумовно, краще запланувати візит до перукаря на іншу дату.

Забобони молодика

Одне з повір’їв свідчить, що побачити молодик вперше через закрите вікно буде для нас поганою прикметою. Однак це не означає, що воно завжди приносить невдачу.

На щастя, існують і хороші забобони. Ви можете здійснити свою заповітну мрію, якщо енергійно потрясете срібло, яке у вас при собі. Це може бути срібний ланцюжок, каблучка або монета. Загадайте своє бажання з закритими очима, і хто знає, чи воно не збудеться.

Нехай вам щастить!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua