fbpx
гороскоп
Почати 2023 з позитивної ноти, задати ритм і залучити потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможе цей унікальний гороскоп для кожного Знаку Зодіака + девіз року-2023 для кожного представника Зодіакального кола

Яким буде девіз для кожного знака зодіаку на 2023 рік? Зараз дізнаємося!

Почати 2023 з позитивної ноти, задати ритм і залучити потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможуть не тільки точні гороскопи та нумерологічні розрахунки. Набути впевненості та провести наступні 12 місяців вдало буде простіше завдяки позитивним девізам для кожного представника Зодіакального кола, які представлено нижче.

Овен

«Навіть дракони можуть бути білими та пухнастими».

Яскраві представники Вогню у новому році зіткнуться з енергетикою Чорного Кролика, який не поєднується із темпераментом Овнів. Незважаючи на це, представники Знаку зможуть знайти своє щастя та залучити позитивні зміни.

Секрет успіху Овнів у році, що настав, простий: ніколи не пізно змінюватися на краще, а значить, контролювати свої емоції зможуть навіть найімпульсивніші представники сузір’я.

Телець

«Навіть під час хитавиці можна твердо стояти на ногах».

Новий 2023 буде досить хвилюючим для Тельців. Емоції будуть частими супутниками всіх вашив вчинків і кроків, тому їх треба взяти під контроль та не позбавляти себе шансу на щастя. Представникам Знаку не потрібно змінювати себе і свою думку: досить просто заспокоїтися і звертати менше уваги на дрібні проблеми, знаки і події.

Близнюки

“Іноді найкращий співрозмовник – власна інтуїція”.

Яскравим та харизматичним Близнюкам не завадить уміння чути свій внутрішній голос, дослухатися до нього. У 2023 році важливо довіряти собі і не ігнорувати інтуїцію, щоб не відступити за крок від перемоги.

Прості вправи допоможуть зосередитись на власних інтересах, визначитися з вибором напряму та нікому не дозволяти керувати собою.

Рак

«Ніколи не пізно навчитися чогось нового».

Для Раків 2023 стане часом змін і трансформацій, здатних змінити життя на краще. Чорний кролик чудово поєднується з характером представників сузір’я, а значить, успіх не відвернеться. Порція терпіння, відповідальність і винахідливість дозволять залучити до життя важливі події, а також добрих ділових партнерів, з якими втіляться в реальність всі цілі.

Лев

«Щасливе життя не потребує доробок».

У новому 2023 році представникам Знаку варто не забувати про те, що щастя неможливо купити або обміняти на щосмь матеріальне. Левам важливо пам’ятати про те, що жодні подвиги не замінять затишних вечірніх посиденьок, душевних розмов і можливості довіритися близьким.

Щирість, вміння вибудовувати стосунки з сім’єю та маленькі радощі скрасять цей рік і допоможуть вирішити тимчасові труднощі.

Діва

“Успіх вимагає планування”.

Діви зможуть досягти запаморочливих успіхів у новому році, якщо дотримуватимуться складених заздалегідь планів. Вміння не вибиватися з графіка, розподіляти сили і відмовлятися від потурання миттєвим забаганкам дозволять швидко зійти на новий щабель успіху.

Відпочинок, безумовно, буде потрібний, і представникам сузір’я важливо виділити час для того, щоб поповнити запас сил.

Терези

«Упевненість – найкращий спосіб залучити удачу».

2023 буде не найпростішим для Терезів, і справа не в тому, що новий покровитель року, Чорний кролик, не буде до них досить прихильний. Багато представників сузір’я часто сумніваються в собі, вагаються прийняти відповідальні рішення і звернути з дороги вторинного значення.

Зараз настає час для того, щоб повірити в себе і свої сили, поставити собі конкретну мету і йти до неї, спираючись на внутрішнє почуття впевненості.

Скорпіон

“Успіх приходить до тих, хто до нього прагне”.

Скорпіонам у новому році варто більше часу приділяти вправам із загартування сили волі. 2023 року немає місця для прокрастинації – справи, які можна виконати сьогодні, немає сенсу відкладати на завтра. А якщо ні, то перспективні можливості підуть до конкурентів, залишивши представників Знаку з гірким почуттям жалю.

Стрілець

“Не буває двох правд – одна з них виявиться брехнею”.

Стрільцям у новому році варто більше часу приділяти чесності та вимагати від оточення відповідності. У 2023 не потрібно квапити події – їх потрібно аналізувати, складати плани і якнайменше поширюватися про свої задуми. Чесність та вміння об’єктивно оцінювати ситуації неодноразово виручать представників сузір’я цього року.

Козеріг

«Віра у краще і оптимізм творять чудеса».

Козерогам 2023 навряд чи здасться простим і невимушеним. Представникам Знаку доведеться обстоювати свою думку, знаходити компромісні рішення, відмовлятися від спілкування з деякими людьми та змінювати власну думку. Для того щоб щастя не забарилося, важливо налаштуватися на хвилю позитиву і вірити в себе.

Водолій

«Немає страшнішого звіра, ніж необґрунтований страх».

Саме такий девіз буде доречним представникам цього сузір’я. Водоліям не варто боятися чогось нового та незвіданого. Допитливий розум, вміння організувати себе і джерело нових ідей, що не виснажується, – те, що потрібно для підкорення нових вершин і залучення нових змін у році, що настав. Головне – оточити себе однодумцями та людьми, здатними підтримати у скрутну хвилину, тими, кому ви справді довіряєте.

Риби

«Кидатися у вир із головою – це як пхати руку в ящик зі скорпіонами».

Рибам у 2023 році не варто поринати в емоції з головою. Новий покровитель вимагатиме відповідальності, уважності та працездатності. Представникам Знака важливо усвідомлювати свої дії і вчинки, дотримуватися плану і не потурати миттєвим примхам. Діяти важливо з повним усвідомленням своєї правоти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page