fbpx

Починаючи з 1 квітня 2023 року Місяць у Леві дарує 3 знакам Зодіаку чудові вихідні!

Починаючи з 1 квітня 2023 року Місяць у Леві дарує 3 знакам Зодіаку чудові вихідні!

Вихідні з 1 квітня 2023 року додадуть трьом знакам зодіаку нових сил і бадьорості. На вас чекають чудові враження та чудові моменти.

Вихідні розпочнуться 1 квітня 2023 року з вогняного Місяця у Леві, що переходить до рідної Діви в неділю, 2 квітня з 12:58. Це забезпечує позитивну та різноманітну енергію, від якої справді виграють три знаки Зодіаку. Ви отримуєте справжній заряд енергії та гарний настрій.

Що саме вас чекає, ви можете дізнатися з нашого гороскопу на вихідні.

Леви енергійні та люблять веселощі

З Місяцем у власному знаку Леви починають суботу з тріском. Ви миттєво виконали видатні обов’язки і можете присвятити решту дня прекрасним сторонам життя. Особливо в компанії вам добре і вам дуже подобається прогулятися містом разом, виїхати на природу або просто повалятись на дивані. Є над чим порадіти, і ваш гарний настрій абсолютно заразливий. Увечері любов може неабияк затріщати.

Неділя починається о 4:04 ранку з місячної перерви, яка триває до 12:58. Найкраще починати день спокійно і приділяти трохи часу собі. Однак, починаючи з обіду, Леви жадають компанії і вважають за краще закінчувати вихідні зі своєю родиною або хорошими друзями.

Підказка зірок на вихідні: обережно, у неділю місяць принесе цікаві новини.

Водолії дуже привабливі

Гарних вихідних для Водоліїв! У суботу ви енергійні та врівноважені, можете зробити все, що задумали. Сварливість чи дрібниці не можуть зіпсувати ваш гарний настрій. Самотні не повинні залишатися вдома самі. З вашою приголомшливою харизмою у вас є чудові любовні можливості, якими варто скористатися.

Покірний Місяць у Діві дозволить вам зосередитися на своєму здоров’ї в неділю. Ситний сніданок або піти на пізній сніданок – це весело, а потім довга прогулянка на квітучій природі корисна для серцево-судинної системи. Навіть маленька спортивна одиниця вам підійде. Увечері вам подобається влаштовуватися вдома і закінчувати вихідні спокійно та щасливо.

Порада зірок на вихідні: не будьте надто підозрілими і відкрийтеся новим знайомствам.

Овни продуктивні

Овнів неможливо зупинити з місяцем у Леві в суботу. Ваші плани спрацьовують одразу, і ви демонструєте всім свої чудові організаторські здібності. День також ідеальний для того, щоб привести свої чотири стіни у форму. У них є чудові ідеї для великодніх прикрас і підготують ваш дім до весни. Дрібні розбіжності з прекрасною половиною або колом друзів можна нарешті вирішити ввечері.

Навіть у неділю ви все ще зайняті нишпоренням у власних чотирьох стінах і належним чином прибираєте себе чи інших. Місяць у знаку Діви посилює ваше відчуття порядку, і вам буде легко сортувати документи або позбутися старих речей, щоб звільнити місце для нових. Гарно проведіть вечір і відпочиньте, ви дійсно цього заслужили.

Порада зірок на вихідні: робіть лише те, що вам дійсно хочеться, і не дозволяйте нікому тиснути на вас.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page