fbpx
гороскоп
Починаючи з 14 жовтня 2022 і по 17 жовтня цієї осені в двері й долю цих чотирьох знаків Зодіаку постукають неймовірні щасливі події! До вас вже мчать гроші й успіхи! За словами астрологів, представникам цих знаків варто підготуватися до позитивних змін, які вже у ці дні піднесе їм на блюдечку Всесвіт

У наступні три дні, починаючи з 14 жовтня 2022 і по 17 жовтня цієї осені в двері й долю цих чотирьох знаків Зодіаку постукають неймовірні щасливі події! До вас вже мчать гроші й успіхи!

За словами астрологів, представникам цих знаків варто підготуватися до позитивних змін, які вже у ці дні піднесе їм на блюдечку Всесвіт!

Телець

На Тельців чекає небувала притока енергії з 14 жовтня. Представники знака відчують себе сильними, всемогутніми, їм усе буде під силу.

Важливо в цей перілд не боятися ризикнути і зробити крок на незвіданий шлях, тоді успіх буде з вами у всьому!

Діва

Діви з 14 жовтня будуть у піднесеному настрої, у них дійсно будуть приводи радіти. На них чекають дуже цікаві знайомства, які можуть не лише змінити особисту сферу, а й стати досить вигідними у майбутньому.

Можлива пропозиція про нову роботу або додатковий підробіток – це саме те, що вам треба!

Терези

З 14 жовтня Терези можуть сміливо змінювати те, що застаріло в їхньому житті, проявляти ініціативу: робота, місто, стара квартира – все це можна міняти на щось нове, будь-які зміни будуть дуже успішними.

Зміни розпочинаються буквально у найближчі три дні – це ваш час успіху!

Козеріг

Козероги з 14 жовтня відчують загострення інтуїції, це допоможе їм знайти відповіді на низку питань, які не давали спокою останнім часом.

Астрологи вважають, що інтуїтивні рішення приведуть Козерогів на шлях до щастя, хоч і змусять похвилюватися на першому етапі.

Всім добра й миру!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page