fbpx

Починаючи з сьогоднішнього дня, хвиля змін змінить життя цих знаків Зодіаку: не думайте про проблеми і ні в чому себе не позбавляйте в цей період!

Починаючи з сьогоднішнього дня, хвиля змін змінить життя цих знаків Зодіаку: не думайте про проблеми і ні в чому себе не позбавляйте в цей період!

Сезон Скорпіона був безстрашним і насиченим. Цей таємничий знак вивільнив інтенсивну та глибоку енергію у всесвіт, головною метою якої була деконструкція. На щастя, ця сила зникла з приходом Венери і Меркурія в Стрільці. Цей астральний транзит приносить хвилю позитиву деяким уродженцям Зодіаку. Не дивуйтеся, якщо з’явиться тяга до новизни, змін і досліджень.

Меркурій і Венера дуже хороші друзі. Ця угода передбачає перспективи кар’єрного розвитку, а також плідні зустрічі. І деяким знакам зодіаку це принесе більше користі, ніж іншим.

Дискомфорт, який панує в цей сезон Скорпіона, буде лише віддаленим поганим спогадом, як тільки 23 листопада Сонце увійде в сузір’я Стрільця. Однак, схоже, що енергія цього знака Вогню вже проявляється… Венера запалилася в Стрільці 16 листопада, планета грошей і любові позитивно впливає на фінансову ситуацію і сприяє підтримці і любові.

Зі свого боку, Меркурій також мігрує в цьому ж знаку. Планета спілкування зміцнює приємні обміни. І, як і всі рухи планет, це приносить потік позитиву та початок трансформації. Ось кому пощастить з сьогоднішнього дня 18 листопада!

Скорпіон

Шановні жителі стихії Води, якщо ви помітили зміни в останню хвилину, не хвилюйтеся, зірки лише намагаються направити вас на правильний шлях, ви просто повинні довіряти їм. З фінансового боку Венера в Стрільці перетворить вас на грошовий магніт.

Не потрібно задавати собі питання, ви готові! Тоді наберіться сміливості і прийміть цю зміну долі. Меркурій проходить через Стрільця, тому це повернення до спокою, оптимізму та радості життя. Вам пора вибрати нове заняття, яке дозволить вам познайомитися з людьми та оточити себе потрібними людьми. Не потрібно нагадувати собі, Скорпіоне, що ти незламний і здатний досягти неможливого.

Стрілець

Венера, Меркурій і незабаром Сонце у вашому знаку. Тож будьте готові сяяти, як падаюча зірка, Стрілець. Зміни починаються вже зараз, тож стережіться хороших можливостей у коханні чи кар’єрі. Найпрекрасніша пора року нарешті починається, і настала ваша черга скористатися нею сповна.

Під час цих транзитів робоче середовище буде позитивним, ви будете схильні досягати своїх цілей і зміцнювати свою кар’єру. Якщо вам зробили цікаву пропозицію, не роздумуйте довго на цю тему і прийміть її без зайвих коливань. Зірки поруч і підтримують вас. Не думайте про проблеми і ні в чому себе не позбавляйте в цей період!

Водолій

16 листопада Венера увійшла в знак Стрільця. Ви відчуєте бажання допомогти нужденним. Роблячи добрі справи, ви будете щасливі та горді. Тим не менш, можна провести невелике дослідження самостійно, щоб дізнатися, як будуть використані ваші гроші, перш ніж пожертвувати їх.

Меркурій проходить через Стрільця саме сьогодні, це ідеальний час, щоб набратися сміливості в обох руках і вийти із зони комфорту. Ці космічні рухи дозволять вам подолати фінансові проблеми і принесуть вам багато удачі. Якщо ви хочете інвестувати в бізнес чи почати новий проєкт, прибутковість буде. Вибір зірок припав до вас, Водолій. Тож скористайтеся цим шансом для досягнення своїх цілей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page