fbpx
життєві історії
Подарували бабусі на ювілей внука і поїхали

Тані було тридцять, заміж вона вийшла два роки тому, вони з Юрою не стали статечної сімейною парою, яка чинно вечеряє вдома.

Вони подорожували, відкривали бізнес, закривали бізнес, намагалися працювати, забиралися на гори і підкорювали якісь траси на велосипедах.

Таню рідко можна було побачити в політиці. Чоловіка це ніяк не бентежило. Вони і познайомилися чи на горі, то чи на гірській річці. Джерело

Мамі Тані виповнилося шістдесят років, вона нарешті вийшла на пенсію і з чистою совістю готувати пироги і займатися пенсійними бабусиними справами. Вимагала онуків.

Незважаючи на дуже активний спосіб життя, відірваними від реальності Таня з Юрою були. Примудрялися досить успішно заробляти гроші, не надто далеко заходячи в своїх експериментах з веденням бізнесу.

Тому що Юра був тямущим програмістом. Сприйнявши це скоріше як черговий челендж, вони подумали, чому б і не нapoдити: їй 30, йому 35.

На святкуванні ювілею вони оголосили Таненій мамі, що вона скоро стане бабусею. Марія Вікторівна заплакала, обняла дітей, і стала потихеньку готувати посаг для онука або онучки: купувала пелюшки, в’язала ковдри і пінетки. Спосіб життя Юри з дружиною при цьому не надто змінився, благо, вaгiтнicть проходила майже непомітно.

Тільки одного разу вони змушені були пригальмувати, коли на сьомому місяці вaгiтнocті Таню не взяв на борт літак в Індію. Юра до речі полетів. Засмучена дружина повернулася додому, не розсердившись, втім, на чоловіка, а образившись на авіакомпанію.

Скоро Таня народила хлопчика Iгора, наймилішого кучерявого ангела з маминими очках і батьковим габаритами. Найбільше носилася навколо новонapoдженого бабуся Марія Вікторівна.

Таня відразу відмовилася годувати гpyдьми, хотіла найняти няньку, щоб постійно не стирчати будинку, але бабуся сказала: «Через мій тpyп», – і стала приходити до новоспеченим батькам як на роботу: кожен день.

Читайте також: Лист майбутньому чоловікові: написала і забула

Коли Єгорка було три місяці, друзі запропонували Юрі купити будинок в Таїланді за дуже хорошу ціну, часу на роздуми не було, і вони погодилися. Залишили дитини з бабусею і полетіли оглядати нові володіння в тайський рай.

Юра хотів залишитися там відразу, Таня не хотіла бути без чоловіка, тому попередила маму, що, можливо, вони повернуться через кілька тижнів, тому що везти маленьку дитину небезпечно, а грошей у зв’язку покупкою буде поки мало.

Але вони не повернулися ні через тиждень, ні через місяць. Через рік приїхала засмагла Таня, побула тиждень з дитиною і поїхала назад до чоловіка.

Вони справно посилають гроші бабусі, наполегливо рекомендують їй найняти няню і обіцяють забрати дитину, коли йому буде років п’ять.

А бабуся справляється. Якою ціною, їй одній відомо, але справляється і без нянечки.

You cannot copy content of this page