fbpx
гороскоп
Подбайте про фінансову подушку, оскільки листопад “поцупить” усі заощадження цим двом представникам зодіакального кола! Ця неприємна ситуація на довго залишить осад на душі!

Подбайте про фінансову подушку, оскільки листопад “поцупить” усі заощадження цим двом представникам зодіакального кола! Ця неприємна, а може й ні, ситуація, на довго залишить осад на душі!

Вже з кінця жовтня ви відчуєте “нездужання” гаманця. Гроші ніби забудуть дорогу у ваш дім. Все що вибудете робити, не приноситиме результату.

Тому астрологи рекомендують відкласти деяку “заначку”, щоб почуватись спокійніше!

В неприємну фінансову ситуацію у листопаді потрапили такі знаки Зодіаку, як: Телець та Водолій.

Будьте уважні! Слухайте, що рекомендують вам астрологи і по можливості виправляйте ситуацію.

Телець

На вас та на вашу сім’ю “накинулись” заздрісники, які, схоже, чудово справляються зі своїм чорним замислом. Їх заздрість точно не йде вам на користь. Ви відчуваєте себе менш впевнено, губитеся, на роботі втратили мотивацію. Часом ви відчуваєте справжній занепад сил і скаржитеся, що у вас немає грошей.

При можливості сходіть у церкву. Саме там все погане відступає.

Вірте в себе і нехай вам щастить!

Водолій

Вже в кінці жовтня і весь листопад вас буде переслідувати думка про те, що вам щось потрібно терміново зробити. Наприклад, ви можете думати про те, що вам потрібно трішки відпочити, наприклад в Карпатах, придбати новий планшет, комп’ютер, або й взагалі змінити на кращу автівку чи квартиру. Йдеться про дію, за яку доведеться дорого заплатити. Попри те, що ви її довгий час відтягуєте, зробити це все одно доведеться.

Але не хвилюйтеся, гроші ви втратите, але здійсните свою давню мрію, яка й буде вам гріти серце!

Все буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua