fbpx

Подруга у 47 років хоче усиновити дитину! Ну хіба є в неї розум? Мені 52 роки, моїй подрузі Галині 47. Обидві ми самотні. Але якщо в мене за спиною два шлюби, то подруга заміжня ніколи не була. А ще дорікає мені, що я не народила дитину, а навіщо? Навіть спілкуватися з нею перестану

Подруга у 47 років хоче усиновити дитину! Ну хіба є в неї розум? Мені 52 роки, моїй подрузі Галині 47. Обидві ми самотні. Але якщо в мене за спиною два шлюби, то подруга заміжня ніколи не була. Від чого дуже комплексує. А ще дорікає мені, що я не народила дитину.

Я раніше теж переживала, що у мене нема дітей, але зараз я чітко розумію, що материнство не зробило б мене щасливою.

Вперше вийшла заміж у 20 років за ровесника. Дякувати Богу, не народила від нього. Звичайно, розлучилися. Обидва були не готові до шлюбу – хлопчик, що не нагулявся, і зелене дівчисько. Прожили лише 4 роки.

Потім жила собі на втіху і тепер розумію, що це були мої найкращі роки. Я молода, вільна, є де жити і є робота.

Але в 36 років вийшла заміж вдруге, але теж не склалося через його колишню родину. Діти йому вже не потрібні, від першого шлюбу було аж троє. До речі, з ним вони зовсім не спілкувалися, але грошей вимагали регулярно.

Зараз у свої 52 я розумію, що в такий час і при тому, що діється у світі та Україні, без дітей жити легше. Живу в повному достатку, нічого не потребую, ні про що не турбуюся, на відміну від своєї подруги. Вона не залишає думки усиновити дитину. Я її відмовляю, але поки що безрезультатно. Навіть спілкуватися з нею перестану,  якщо не послухається мене.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page