fbpx

Подруги мене весь час знайомлять з молодими людьми – мені 31 рік, а я самотня, куди ж це годиться. Ось так через віку я і зустрілася з Микитою. Він запросив мене на побачення. І я погодилася – оригінально ж! Після купання він запропонував продовжити знайомство у ресторані, але я відмовилася, сказавши, що у мене через дві години побачення з іншим чоловіком

Подруги мене весь час знайомлять з молодими людьми – мені 31 рік, а я самотня, куди ж це годиться. Ось так через віку я і зустрілася з Микитою. Він запросив мене на побачення. У басейн.

І я погодилася – оригінально ж!

Це був величезний басейн просто неба, а на дворі, на хвилиночку, листопад! Моя давня мрія поплавати в теплій воді за легкого мінусу на вулиці могла стати реальністю вже найближчої суботи! І я погодилася.

Якоїсь миті мені навіть захотілося провчити цього розумника. А що – в купальнику я виглядаю гідно і красиво пірнаю рибкою. Пофліртую трохи, а після кожен піде своєю дорогою.

Як я і припускала, кавалеру я сподобалася, а ось сам Микита залишав бажати кращого: аж ніяк не спортсмен, ніжки тоненькі, животик намітився, вузькі плечі. Не мій герой, словом.

Мені було байдуже, я прийшла отримувати задоволення. Відчуття неймовірні! На вулиці був невеликий морозець, йшов пухнастий сніг, а я пливла в теплій воді і зовсім не відчувала холоду. Мені дуже сподобалося! Обов’язково повернуся сюди знову.

Але не з цією людиною. Ми плавали хвилин 40, він нарізав кола навколо, кілька разів оббризкав водою, намагаючись викликати у мене яскраву емоцію. Іншим відвідувачам це не сподобалося, йому зробили зауваження, і він вгамувався.

Після купання він запропонував продовжити знайомство у ресторані, але я відмовилася, сказавши, що у мене через дві години побачення з іншим чоловіком.

Бачили б ви його обличчя! Микита спробував переконати мене передумати, але я була непохитна. Я подякувала йому за таке незвичайне побачення і вирушила додому – ніякого другого побачення в мене, звичайно ж, не було!

Не в моїх правилах міняти чоловіків кілька разів на день.

Навіщо я все це написала – а, точно: влаштовуючи жінці кастинг, переконайся, що сам можеш його пройти! Микита його не пройшов.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page