fbpx
життєві історії
Подружнє життя виявилося зовсім не тією казкою, яким я його собі уявляла. З чоловіком побралися саме через дитину, але малюка дуже хотіли і щасливі, що стали батьками. Але як людина може розчарувати всього лише за рік! Думаю подавати на розлучення, та свекруха вмовляє мене цього не робити, дати йому шанс

Подружнє життя виявилося зовсім не тією казкою, яким я його собі уявляла. З чоловіком побралися саме через дитину, але малюка дуже хотіли і щасливі, що стали батьками. Але як людина може розчарувати всього лише за рік! Думаю подавати на розлучення, та свекруха вмовляє мене цього не робити, дати йому шанс.

Мені 33 роки, є чоловік і дитина, синочок, якому всього 6 місяців. З чоловіком побралися саме через дитину, але малюка дуже хотіли і щасливі, що стали батьками.

А ось відносини між нами дуже зіпсувалися останнім часом. Постійно сваримося, чоловік в усьому вважає, що я не права, гуляти з нами не хоче у свої вихідні, хоча я даю йому виспатися і відпочити після роботи. А я цілими днями сама з маленьким, мені не вистачає спілкування і вражень, тому, коли чоловік удома, то мені хочеться поговорити, погуляти разом, але ні, ми сидимо по різних кімнатах, він – в комп’ютері, а я з малюком в спальні.

Я ж нічого не прошу його робити по дому, за продуктами – сама, прибирання-приготування на мені, і малюк, звичайно ж, теж. Чоловік може хіба що посидіти з дитиною вдома, поки я займаюся господарством, і все, на тому допомога скінчується. Зате як його покличуть друзі – зустрітися, так відразу біжить до них!

Нещодавно попросила звозити нас в парк погулятив центр міста, тому що в своєму районі вже набридло гуляти, так він відмовив, сказав, що нікуди не хоче їхати. Ми посварилися, і він пішов з друзями на шашлики, хоча я просила взяти нас з собою. Чоловік моє рпохання просто проігнорував, пішов і не брав трубку, коли я дзвонила, додому ночувати не прийшов.

Зараз ми не спілкуємося майже, тільки по справі. У мене пропало бажання після цього бути з ним, але поки виходу немає, будемо жити разом через сина, допомогти мені з малюком більше нікому, родичі в іншому місті.

Я не розумію, чому так відбувається, адже я намагалася бути хорошою дружиною, але, на жаль, я для нього все одно не така, погана. Коли зустрічалися відносини були прекрасні, навіть подумати не могла що він так зміниться. А як тільки одружилися і стали жити разом – стосунки стали псуватися на очах, і ось тепер до чого вже дійшли.

У січні буде рік, як одружені, а ми вже н амежі розлучення. Чоловікові 30 років, працює, іншої жінки у нього точно немає. До того, як почати зустрічатися, ми були знайомі майже рік, дружили, в одній компанії друзів спілкувалися. І завжди він мені здавався надійним і добрим, та, мабуть, помилилася я.

Звичайно ж, я теж змінилася, особливо після народження дитини, пцей процес мені дуже тяжко дався. Я ніколи не відчувала такого фізичного болю, і плюс хамство з боку медперсоналу. Ті три дні не хочу навіть згадувати.

Здоров’я похитнулося, але зараз я вже потихеньку відновлююся. Лишилися нервозність і якийсь смуток, зараз єдине що радує – це син, а від чоловіка ніякої підтримки моральної, ні любові не отримую.

Як бути далі – я не знаю, не хочу сім’ю руйнувати, а й чоловікові, виходить, я не потрібна, думаю, він ще не пішов тільки через дитину, адже йому з друзями цікавіше.

Недавно пожалілася свекрусі, сказала, що думаю подавати на розлучення і аліменти, та свекруха вмовляє мене цього не робити, дати йому шанс, спробувати “притертися”. Говорить, що раніше всі намагалися зберегти родину, а не бігти отак швидко і легко розлучатися.

Не знаю, можливо, вона в чомусь і права, але ж я не живу, а терплю заради дитини життя поруч з чоловіком, то хіба це правильно?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page