fbpx
життєві історії
Подружжя по черзі йдуть з дому, а на вигляд щаслива сім’я

Хочу розповісти про цікавий варіанті сімейного життя.

У мене є знайомі – ну дуже цікаві люди. На перший погляд, звичайна сім’я з двома дітьми. Обоє працюють, мають невеликий, але стабільний дохід, виплачують кредит, в будинку – вся необхідна побутова техніка.

І саме подружжя, і їх діти завжди пристойно одягнені, холодильник забитий продуктами, перше на м’ясному бульйоні обов’язково, як і фрукти для дітей. Джерело

Є домашні вихованці, рибки і папуга. Пара разом вісім років, з них п’ять офіційно одружені, для кожного з подружжя це другий шлюб.

І чоловік, і дружина – позитивні, веселі, комунікабельні, активно беруть участь у шкільному житті дочки і дитсадівських справах сина: свята «Спортивна сім’я», конкурси виробів, екскурсії, ремонти тощо.

У них багато друзів, по п’ятницях вони їздять в гості або приймають знайомих у себе. По суботах ходять в магазини за продуктами, завжди удвох.

У неділю – з дітьми в кіно, на атракціони, на природу. У родині рівні спокійні відносини, всі свята відзначають разом.

А тепер найцікавіше. У кожного з подружжя є зв’язок на стороні: у дружини коханець, у чоловіка коханка, навіть, здається, не одна.

Читайте також: Стосунки назавжди: 7 ознак того, що ви залишитеся разом до кiнця життя

Ці «паралельні» відносини у обох тривають майже три роки, і ніяких шекспірівських пристрастей на кшталт ревнощів, стеження, скандалів з биттям посуду і мордобоєм! Все спокійно, всі задоволені.

Подружжя в курсі особистого життя кожного, але зайвих питань не задають. Просто два рази в тиждень, в різні дні, по черзі, линяють ввечері з дому. У мами це називається «термінова справа», у тата – «викликали на об’єкт».

Загалом, живуть за принципом: гуляєш – гуляй, але без шкоди для сім’ї в матеріальному відношенні і в плані здоров’я.

В результаті кожен з них має від цього лівака якісний iнтuм, а чоловік до того ж – активний флірт і багато зв’язків з різними жінками.

Численні друзі сім’ї в курсі ситуації і між собою обговорюють ці відносини, особливо дами, але з подружжям ніколи про це не говорять, табу.

Ну і як вам таке? Це і є сучасна міцна щаслива сім’я? І адже найцікавіше, обидва поводяться як люблячі люди, це помітно по їх поглядам, словами, посмішкам, дотиків.

Навіть будують плани на спільне майбутнє – років через три хочуть завести ще одну дитину. Адже і не прикидаються, не грають на публіку.