fbpx

Подвійне життя і брехня на кожному кроці: жінки під цими знаками Зодіаку в 2023 році повинні бути вкрай уважними, оскільки їх партнер може піти на зраду. Їх чекає важке розчарування

Подвійне життя і брехня на кожному кроці: жінки під цими знаками Зодіаку в 2023 році повинні бути вкрай уважними, оскільки їх партнер може піти на зраду. Їх чекає важке розчарування

Любовний гороскоп на 2023 рік не ласкавий до жінок цих 3 знаків Зодіаку. Коханий чоловік залишить їх заради іншої.

Телець, Овен, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козоріг, Водолій, а може, Риби? Яким знакам зодіаку варто бути найбільш пильними в емоційних питаннях? Як свідчить гороскоп на 2023 рік, не всі можуть розраховувати на прихильність Венери. Особливо деяких жінок тепер можна кинути та зрадити.

Любовний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків зодіаку

Майбутній рік буде не дуже вдалим періодом у житті деяких знаків зодіаку. Астрологи вказали, на кого чекають неприємні враження. Емоційні розчарування можуть бути пов’язані зі зрадою. Жінки Водолій, Козоріг і Близнюки відчують, що кохана людина їх не оцінила, а потім помітять, що вона почала зустрічатися з кимось іншим.

Найближчим часом не варто освідчуватися в коханні. Незабаром після цього може виявитися, що слова “я люблю тебе” були зовсім не потрібні. Поки ви не переконаєтеся, що інша сторона у стосунках справді закохана, краще бути обережним.

Представників цих знаків зодіаку в 2023 році болісно переживуть розставання з коханим чоловіком:

Водолій

Жінка -Водолій повинна бути обережною, що вона говорить. Коли вона повідомляє партнеру про свою повну відданість і починає запевняти його, наскільки вірна йому, вона може його тільки налякати. Він ще не буде готовий до подібних зобов’язань. Тому інстинктивно він вирішує трохи віддалитися, а потім завести роман. Але він зберігатиме це в таємниці.

Козоріг

Жінка – Козоріг зробить помилку, якщо повірить словам чоловіка, який ще не пропонував їй відносини. Він взагалі не буде цього планувати. Навіть якщо він почне зустрічатися з нею мало не кожен день, він зможе уникнути серйозних освідчень. Незабаром з’ясується, що він діє так з чітко визначеної причини – він заводить романи відразу з багатьма жінками.

Близнюки

Жінка – Близнюк цього року повинна уникати відносин на відстані. Її коханий не буде вірний. Він, швидше за все, вирішить вести подвійне життя і брехати їй на кожному кроці.

Фото ілюстративне спеціальне для ibilingua

You cannot copy content of this page