fbpx
гороскоп
Погляньте на свій гардероб. Яких кольорів найбільше у ньому? Можливо, вам більше подобаються сукні червоних відтінків? А може, ви віддаєте перевагу класичному чорному? Дізнайтеся, що це означає

Погляньте на свій гардероб. Яких кольорів найбільше у ньому? Можливо, вам більше подобаються сукні червоних відтінків? А може, ви віддаєте перевагу класичному чорному? Дізнайтеся, що це означає.

Колір, який ми одягаємо, найчастіше вказує на наше самопочуття та характер.

Одяг або аксесуари певного кольору можуть змінити наш настрій.

Тому ми можемо “контролювати” свій настрій за допомогою кольорів.

Кожен з нас, навіть якщо нас досі не цікавила езотерика, використовує магію підсвідомо – ми обираємо кольори, які допоможуть нам здійснити наші мрії або підтримають нас у тих сферах життя, де нам не все добре.

Колір має магічну силу, яку можна використовувати різними способами. Найпростіший з них – додати потрібні кольори до свого повсякденного вбрання. Українці віддають перевагу “безпечним” кольорам – чорному, бежевому, сірому, темно-синьому або коричневому. Вам не потрібно кардинально змінювати уподобання одягу, щоб змінити своє життя – аксесуари вже мають велику силу. Тож, якщо ми хочемо попрацювати у вибраних сферах життя, давайте додамо до вбрання барвисті елементи – шарф, ремінь, взуття чи прикраси.

Знання того, як працюють кольори, також дозволяє нам краще пізнати інших людей. Більшість з нас підсвідомо обирає кольори, які відповідають життєвим потребам. Дивлячись на те, який колір сукні обрала подруга, ми можемо здогадатися, що її турбує, а колір шарфа на шиї у начальника може попередити про його поганий настрій. Також варто звернути увагу на те, як ми поєднуємо кольори.

Червоний одяг

Червоний – символ життєвої сили. Він додає енергії та волі до боротьби. Цей колір допоможе пригніченим або апатичним людям відновити свою волю до життя, тоді як ті, хто не впевнений, відновлять свою самооцінку.

У стосунках він відроджує кохання. Червоні аксесуари змушують нас сприймати як рішучих людей, які нас цікавлять. Однак з цим кольором потрібно бути обережним у разі застуди та лихоманки – червоний може їх підсилити. Червоний ідеально підходить для людей, які вступають на нові професійні шляхи – він мотивує та дає енергійний “поштовх”. Цей колір ідеально підходить для костюмів на романтичні побачення.

Чорний одяг

Чорний – це колір, який дозволяє нам приховувати власну особистість. Завдяки йому нас сприймають як цікавих і сповнених таємниць. Це колір, пов’язаний зі спокоєм, роздумами, концентрацією, але також і зрілістю.

Все, що ми прожили до цього часу, а також те, що ми втратили, зміцнює нас і вчить жити. Коли ми одягаємо чорне, ми очікуємо, що оточення поважатиме та оцінюватиме нашу позицію. Ми показуємо, що ми більш досвідчені, ми зміцнюємо свої позиції в групі. Це колір серйозності та сили. Він часто залякує оточення.

Чорний дозволяє приховати комплекси і зміцнити впевненість у собі. Цей колір допомагає організувати і заспокоїти емоції. Цей колір має захисний ефект, відрізає нас від проблем і поганої енергії. Однак це також може ізолювати нас від хороших життєвих змін. Це друг втомлених, він дозволяє відпочити і відновити рівновагу.

Білий одяг

Білий колір асоціюється з невинністю і чистотою. Його найчастіше вибирають люди, які хочуть відрізатися від негативних емоцій. Люди, які носять цей колір, уникають обмежень і найбільше цінують свободу. Білий колір змінює сприйняття дійсності, додає оптимізму, дозволяє побачити інші можливості. Білий одяг захищає нас від шкідливої ​​для нас енергії, він зміцнює нас.

Цей колір ідеально підходить людям, що мають проблеми з нервами – він заспокоює, зміцнює та покращує настрій. Він охолоджує емоції і тонізує. Білий колір допомагає у важких, хаотичних ситуаціях у збиранні думок та створенні плану дій. Завдяки цьому нам легше бачити нові можливості та шляхи виходу зі складних ситуацій. Він полегшує конфлікти та непорозуміння. Занадто багато білого може спричинити проблеми зі сном. Білий зміцнює інтуїцію.

Синій одяг

Синій має охолоджуючий ефект. Він заспокоює емоції, заспокоює нерви. Він підсилює концентрацію уваги і допомагає зосередитися. Це ідеальний колір для офісу – він допомагає в роботі. Цей колір не забезпечить вражаючого успіху, але допоможе вам наполегливо виконувати нудні обов’язки.

Також підходить для учнів для студентських сесій. Синій найчастіше вибирають віддані, надійні та вірні люди. Цей колір допомагає при безсонні і часто викликає пророчі сни. Синій має розслабляючу дію. Занадто багато синього може викликати недовіру, відсторонення. Також трапляється, що люди, які його носять, стають апатичними людьми. Синій допомагає при схудненні.

Зелений одяг

Зелений – це колір життя. Це асоціюється з почуттям захищеності та захисту. Люди, які його носять, є розумними та виваженими. Інші часто звертаються до них за порадою. Зелений додає мудрості і очищає розум від забобонів. Це колір родючості та природності. Він приносить фінансовий успіх і відчуття достатку. Завдяки цьому ми отримуємо те, що нам потрібно. Люди, які носять цей колір, часто кажуть, що почуваються щасливими. Люди, які займаються спортом, повинні носити футболки такого кольору. Це зміцнить їх фізичну форму.

Жовтий одяг

Жовтий – це колір енергії, оптимізму та життєвої сили. Люди, які його носять, веселі, сповнені життя і мають вогняний темперамент. Їх часто розглядають як молодших, ніж вони є насправді. Вони не мають проблем у спілкуванні, контактні, балакучі та позитивно ставляться до інших. Цей колір додає впевненості в собі. Це стимулює творче мислення та креативність.

Оскільки це посилює концентрацію та сприйнятливість, варто одягати його під час важливих бесід або укладання контрактів – особливо тих, що стосуються фінансів. Це дарує відчуття радості та щастя. Він ідеально підходить для мандрівників, оскільки забезпечує захист на ходу. Занадто багато жовтого викликає проблеми зі спілкуванням.

Коричневий одяг

Коричневий – це колір природи. Це символ зв’язків із землею, а отже, дає відчуття захищеності та мудрості природи. Люди, які носять цей колір, спокійні та зосереджені. Перш ніж говорити, вони добре обдумають це. Іноді їм не вистачає впевненості в собі, вони шукають почуття захищеності та “землі під ногами” у житті, але сприймаються як гідні довіри.

Цей колір приносить із собою велику потребу в стабілізації. Він заспокоює емоції, запобігає нервозності. Люди, які носять цей колір, цінують прості, загальнолюдські істини, відкидають фальш, дволикість та уникають морально неоднозначних ситуацій. Коричневий допомагає у засвоєнні знань, тому його рекомендують учням та студентам. Коричневий не рекомендується в спальні.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook