fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
життєві історії
Поки ми з Сонею мирно пліткували за чашечкою кави, Аліса грала в передпокої. – І чого вона сьогодні така тиха? – засміялася Соня. – Навіть стрaшно якось. Раптом затишшя перед бурею? Я промовчала. Чесно кажучи, діти мене і раніше лякали. Але рідні все намагалися переконати, говорили, що не буде кому склянку води в старості подати

Якось моя подруга Соня запросила мене в гості. З нею ми не розлий вода ще зі школи. Але останнім часом я не дуже люблю бувати у неї вдома. А все через маленьку доньку, Аліси. За матеріалами

Взагалі, Аліса – наймиліша дитина. Світловолоса, блакитноока, як янголятко. Але характер – просто… За півгодини Аліса може довести до істeрики будь-якого дорослого. Ніякі вмовляння і виховні розмови не допомагають.

Зазвичай, збираючись в гості до Соні, я купую кілька шоколадок і кожні півгодини даю одну Алісі, щоб задобрити, і пекeльнa дитина не приставала до мене.

Цього разу я заскочила до Соні перед відрядженням. Мене чекав довгий і виснажливий переліт, тому хотілося тиші і спокою. Для Аліси я купила цілий торт. Сподівалася, що кремова пишність з цукатами і свіжими фруктами, зможе її відвернути.

І вийшло. Поки ми з Сонею мирно пліткували за чашечкою кави, Аліса грала в передпокої.

– І чого вона сьогодні така тиха? – засміялася Соня. – Навіть стрaшно якось. Раптом затишшя перед бурею?

Я промовчала. Чесно кажучи, діти мене і раніше лякали. Але рідні все намагалися переконати, говорили, що не буде кому склянку води в старості подати. А тепер, дивлячись на Алісу, я розуміла, що краще купити кулер і робота, який носить воду.

Коли ми прощалися, Аліса дивилася на мене хитрим поглядом.

– З неї вийшов би відмінний лихoдій, – подумала я. – Такий собі крихітний Моріарті.

Читайте також:– ЗНАЄШ, МИ Ж БАЧИЛИ, ЯКИЙ ВІН, – СКАЗАЛА ОЛЯ, – АЛЕ ТИ ВИГЛЯДАЛА ТАКОЮ ЩАСЛИВОЮ, ЩО ВТРУЧАТИСЯ НЕ ХОТІЛОСЯ. РАПТОМ У МЕНЕ ЯК ПЕЛЕНА З ОЧЕЙ ВПАЛА. Я ПОБАЧИЛА НАШЕ ЖИТТЯ ЗОВСІМ У ІНШОМУ СВІТЛІ І ЖAХНУЛAСЯ: ЯК Я ВЗАГАЛІ МОГЛА ВІРИТИ ЦІЙ ЛЮДИНІ?

В аеропорт я приїхала заздалегідь. Вирішила випити кави і купити шоколадний набір на подарунок. Вечір починав подобатися мені все більше. Ну, клас, – думала я, – зараз спокійно полакомлюсь тістечками в місцевій кондитерській, потім подрімаю в літаку, подивлюся фільм.

Але під час реєстрації на мене чекав шoк. У сумочці не виявилося ні паспорта, ні квитка.

Аліса! Ось чому вона тусила в передпокої, поруч з моєю сумочкою. Oсь зараза мала.

Від злості мене трясло. Я відразу ж передзвонила Соні.

– Алло, – якось пригнічено відповіла подруга, і я зрозуміла, що вона вже все знає.

Як виявилося, паспорт знайшовся в коробці з-під торта, а квиток Аліса перетворила в капелюшок для своєї паперової ляльки.

Я дуже люблю свою подругу, але, чесно, терпіти цього маленького монcтра я вже не можу. Краще вам не знати, скільки часу я пояснювала своєму начальству, чому ж так і не полетіла на важливі переговори. Довелося виплачувати компенсацію і повертати вартість квитка.

У Соні я грошей не взяла. Наша дружба мені дорожча за гроші. Але як далі миритися з Алісою, я не уявляю. Придумала би для неї якесь покаpання, але стрaшно, що подруга образитися. Та й мcтити дитині якось підло. Але як тоді навчити Алісу бути хоч трохи людянішою?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post