fbpx
життєві історії
Поки оце в мене в квартирі ремонт, я приїхала пожити до дітей. Я звичайно розумію, що квартира її, син мій поки не працює, але це вже занадто! Сьогодні поїду до свахи поговорю! Півночі варив, а зранку вже скочив у 6.30, щоб їй і каву, і борщ подати! Не для того я синочка виховувала!

Поки оце в мене в квартирі ремонт, я приїхала пожити до дітей. Я звичайно розумію, що квартира її, син мій поки не працює, але це вже занадто! Сьогодні поїду до свахи поговорю! Іншого виходу просто не бачу! Не для того я синочка виховувала!

Мій єдиний син Денис одружився 12 років тому, у них з невісткою Ольгою двоє дітей, сини.

Мій син має дві вищих освіти, тому, звичайно, якимось різноробочим він працювати не буде, а з роботою по його рівню йому поки що не пощастило.

Та на щастя житло у них є – невістка мала квартиру, їй бабуся заповіла, вони там зробили ремонт і живуть.

Оля у нас бізнес пані, у неї власний салон краси, вона ж сама в ньому теж працює, її вічно немає вдома.

Так, вона дуже пристойно заробляє, у неї найзаможніші клієнти міста, але ж діти її не бачать! Якби не Денис зі своєю батьківською турботою про синів, хлопці росли б самі по собі. Куди це годиться? А ще мати називається.

Так, Оля купила і собі й Денису по машині, щоправда, але ж оформила обидві на себе, що мені дуже тоді не сподобалось. Та що я можу зробити? Син лише мовчить, слова їй не скаже.

А от я хочу сказати, син мій постійно розвивається, шукає себе, на курси й навчання різні постійно записується: програміста, айтішника, тренера з дайвінгу – в нього вже різні сертифікати є, він дуже різностороння людина.

Платить за ті курси невістка поки що, але як тільки Денис визначиться з тим, чим буде займатись в житті, так він і візьме всю фінансову відповідальність на себе.

Син мені розповідає іноді, що Оля час від часу докоряє грошима, і як тільки язик повертається! Адже після того, що я побачила на власні очі, вона взагалі не має на це права!

Справа тому, що я надумала нарешті зробити в кухні своєї квартири капітальний ремонт, довго відкладала гроші з пенсії, яка в мене не погана як у держслужбовця з великим стажем, і таки назбирала потрібну суму.

І ось зараз запустила в квартиру ремонтну бригаду, а сама поки до сина й невістки тимчасово на цей період попросилася пожити, це на пару місяців всього.

Вони, дякувати, погодилися. І ось живу я тут третій день, і спостерігаю таке, від чого в мене очі на лоба. Це вже в ніякі ворота!

Денис мій і пилососить, і посуд на ньому, і діти в школу-зі школи-на кружки. Все на ньому! А те, що я вчора побачила, вже ні в які рамки.

Приїхала Ольга з роботи значить, повечеряли ми пастою з креветками, яку син приготував. Потім невістка пішла відпочивати і дітей вкладати, а син замість того, щоб на диван і телевізор дивитися, борщ почав варити!

У мене просто слів забракло від обурення. Я запропонувала свою допомогу, але Денис сказав не втручатися, йти відпочивати.

Я пішла в свою кімнату, але чула до Денис майже до 12 ночі провозився на кухні.

Думала, він хоч поспить до обіду наступного дня, але де там!

Зранку син вже скочив у 6.30, щоб Олі і каву, і борщ подати! Дітей зібрати в школу і відвезти.

От вірите – не для того я синочка виховувала! Щоб він оце так під жінкою ходив! Вона його мусить поважати, годувати, підставити-подати, випрати-попрасувати, а не навпаки, як у них!

Але з ними взаємини псувати не збираюся, а от зі свахою, матір’ю Ольги, сьогодні ж увечері поїду поговорю, бо так не має бути! Вже подзвонила, сказала, що на чай нехай зустрічає мене.

Нехай приструнити свою дочку і крапка, інакше бути розлученню, я все для того зроблю! Заберу Деню знову до себе, а там стрінеться ще його справжнє щастя – гідна дівчина, яка поважатиме його як чоловіка.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page