fbpx
життєві історії
Поки зустрічалися з колишнім чоловіком, не помічала або не хотіла помічати, його скнарство. На день народження – одна троянда, та й та не першої свіжості, щоб дешевше. Одружилися, почали жити з його батьками і тут я зрозуміла, що у них така економія вважається розумним плануванням. Меблі старющі, ще з радянських часів, але міняти і робити ремонт в наш час дорого, як сказала свекруха. І це квіточки

Поки зустрічалися з колишнім чоловіком, не помічала або не хотіла помічати, його скнарство і дріб’язковість. Про жодні кафе, а тим більше ресторанах навіть мови бути не могло. На день народження – одна троянда, та й та не першої свіжості, щоб дешевше. А навіщо, все одно ж через день зів’яне, тільки даремно витрачені гроші. Коли бачив, що я незадоволена, говорив, що коли одружимося, тоді і зекономлені гроші знадобляться.

Мені б бігти від нього подалі, але я погодилася вийти за нього заміж.

Після скромного весілля почали жити з його батьками і тут я зрозуміла, що у них така економія в сім’ї вважається не тільки нормою, а й розумним плануванням. Меблі старющі, ще з радянських часів, але міняти і робити ремонт в наш час дорого, як сказала свекруха. Те, що потрібно давно викинути і забути, у них сто раз відремонтовано і скручено скотчем, їжа теж найдешевша. Я довго не могла звикнути, а робити зауваження не наважувалася, поки не дізналася, що принадії.

Всі були спочатку раді, що буде внук, але потім, коли треба було купувати вітаміни, а потім і деякий одяг для мене, почалося невдоволення і спогади свекрухи, що в той час, коли вона носила дитя,  з нею ніхто не няньчився, посуд за неї не мив і чоботи їй не шнурувати. Вона і сама все робила, і нічого не вимагала, не те, що я.

Чоловік начебто мене підтримував, але разом з тим намагався так само, як і завжди, на всьому заощадити.

Тепер він це виправдовував тим, що коли народиться дитина, то скільки всього буде потрібно.

Але я хвилююся, що для дитини теж доведеться випрошувати гроші на все! Мама вже не проти того, щоб я повернулася додому, та мені й самій все це набридло, не можу зрозуміти, що у них за жадібність така, що вразила всю родину, якесь заразне скнарство, їй-Богу. От і що мені робити?..

Автор: Міла

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page