fbpx
Breaking News
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Події
Помер солдат. Наслідки побиття у військовій частині

В Одесі 26-річний контрактник, уродженець Львівщини Володимир Коломаз помер після жорстокого побиття у військовій частині.

Інцидент з побиттям трапився 13 листопада. Ще будучи в свідомості після бійки, Коломаз повідомив своїй матері, що у нього виник конфлікт з товаришами по службі, але подробиць не розповів.

Під час бійки Коломазу проломили основу черепа, проте ще добу він залишався у військовій частині. Лише пізніше військовослужбовця відправили в лікарню, де він був два тижні і там же помер від крововиливу в мозок.

За словами Романа, друга загиблого, керівництво частини постійно придумували нові версії травми Володимира: від падіння з табуретки до побиття під час «самоволки». Як повідомило анонімне джерело в частині, напередодні 13 листопада Коломаз був в місті і повернувся в розташування напідпитку. Хтось із начальства вловив запах спиртного і вирішив «провчити» хлопця. Судячи з усього, його били кілька людей.

Родичі загиблого стверджують, що у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону відмовилися приймати заяву за фактом побиття Володимира. Лише після того, як мати загиблого була допитана начальником одного з управлінь контррозвідки ВПС, військова прокуратура порушила кримінальну виробництво і збирається вести розслідування.

Читайте також: З 2017 РОКУ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА НАКОПИЧУВАЛЬНУ ПЕНСІЙНУ СИСТЕМУ

Джерело.

Related Post

facebook