fbpx
життєві історії
Попередні мої стосунки, навіть згадувати не хочеться. Зустрічалася з хлопцем, молода, зелена, сварилися, не втекла від нього вчасно, завагітніла, вирішили одружитися. Це було помилкою, тому що шлюб довго не протримався. Я залишилася з донечкою одна

Попередні мої стосунки, навіть згадувати не хочеться.

Зустрічалася з хлопцем, молода, зелена, сварилися, не втекла від нього вчасно, завагітніла, вирішили одружитися. Це було помилкою, тому що шлюб довго не протримався. Я залишилася з донечкою одна.

Важко, але звикла, справляюся. Про чоловіків зареклася не думати більше взагалі. Та долю не обманути. Нещодавно чисто випадково познайомилися з одним чоловіком. Почали спілкуватися, у нас спільні інтереси, дуже важко знайти людей з такими ж інтересами.

Коли він питав про мене, я відразу сказала, що розлучена і у мене маленька донька. Антон на 5 років старший за мене, нежонатий і немає дітей. Мужній, цілеспрямований, і у мене вперше таке, що можна 3 години з гаком проговорити з чоловіком і дійсно цікаво. Він приділяє увагу, але ненав’язливо, не пристає і ні на що не натякає. Сказав, що я йому подобаюся.

Проблема в тому, що він мені теж дуже подобається в глибині душі. Але я не можу мати ніяких відносин, у мене маленька дитина, про таких кажуть “розлучена з причепом”.

Я боюся щось починати, тому що відчуваю, що закохаюся, і потім дуже важко буде пережити розчарування. Нікому не потрібні чужі діти, я не хочу нікому нічого нав’язувати. Я і так ледве змогла перетравити розлучення і самотність.

Мені дуже шкода, що я зустріла Антона надто пізно. Якби до заміжжя, я б не замислювалася навіть. Що робити не знаю. Переривати спілкування не хочу, мені з ним дуже цікаво і добре, але і розвитку подій боюся.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – sport.onet

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook