fbpx

Астрологи назвали 3 знаки зодіаку, на яких чекають важкі і неспокійні дні. Рухи планет негативно впливатимуть на їх життя

Попереду важкі дні для цих знаків Зодіаку: лише з 19 березня у них все піде на краще!

Настала ніч, огортаючи наш світ мирною темрявою… Зірки, зазвичай такі мирні, зловісно мерехтять. Зірки бунтують у нічному небі! Перед нашими очима розгортається дивний і тривожний космічний танець: Повний місяць у Діві, Сатурн у Рибах і Меркурій в Овні… ці небесні рухи, ймовірно, принесуть певні ускладнення до 19 березня 2023 року для вихідців із певних сузір’їв зодіаку.

Астрологи назвали 3 знаки зодіаку, на яких чекають важкі і неспокійні дні. Рухи планет негативно впливатимуть на їх життя до 19 березня. Дізнайтеся нижче, чи є ви одним із них!

У яких 3 знаків Зодіаку буде невдалий час до 19 березня?

Іноді нам потрібно взяти справу в свої руки і викликати удачу. Але якщо нам не пощастило, що б ми не робили, це може бути пов’язано з впливом планет на наш астрологічний знак. Дійсно, колесо обертається, і щоразу зірки віддають перевагу чи невигідність певним сузір’ям порівняно з іншими.

Вам цікаво, чи належите ви до тих знаків, яким найближчими днями не пощастить? Подивіться нижче!

Близнюки

Якщо ви народилися під знаком Близнюки, важливо бути особливо пильним у ці дні! Ви можете пережити важкий час із входом повного місяця в знак Діви, що принесе свою частку тривоги та смутку. Спробуйте подарувати собі моменти відпочинку та відволіктися, щоб зарядити енергією перед тим, як зіткнутися з напруженими днями, які вас чекають!

Оскільки Сатурн проходить через знак Риб, будьте готові зіткнутися з невдачами до 19 березня, тому зосередьтеся на собі якомога більше. Це допоможе вам забути про будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Тим не менш, не соромтеся покладатися на людей, які забезпечують вам стабільність і підтримку. Гармонія вашого оточення також може позитивно вплинути на ваш настрій і покращити ваше важке повсякденне життя. Також пам’ятайте, що цей важкий час не триватиме вічно. Трохи терпіння та мужності ви зможете подолати всі перешкоди та вийти з цього випробування ще сильнішими!

Діва

Шановні представники знаку Діви, ти другий в списку! Протягом цього часу готуйтеся пережити важкий період. Перехід Сатурна Водолія в знак Риб може негативно вплинути на вас, спричинивши серйозні особисті проблеми, які можуть тривати принаймні до 19 березня.

Крім того, Меркурій незабаром прибуде в Овні; Ви можете бути сумними та сповненими сумнівів, але знайте, що така ситуація не триватиме довго! Будьте обережні на роботі і не потрапляйте в незручні або складні ситуації, особливо з начальством.

Вхід повного місяця у ваш знак може призвести до того, що найближчими днями ви побачите склянку наполовину порожньою, а не наполовину повною. Але не падайте духом, ці перешкоди лише тимчасові, і ви зможете блискуче їх подолати! Просто довіряйте собі. Крім того, ваше оточення, особливо ваші друзі, будуть поруч, щоб дотягнутися до вас. Разом ви можете зрушити гори!

Риби

Ваша черга, Риби! Так, цього разу новини не дуже хороші. Проходження Сатурна в Рибах може мати негативний вплив на ваше сузір’я, і ви можете зіткнутися з деякими ускладненнями до 19 березня.

Зірки радять не поспішати ні в коханні, ні на роботі. Тільки пам’ятайте, що всьому буває свій час і не приймайте поспішних рішень! Не покладайтеся на поради незнайомих людей, подумайте, перш ніж погоджуватися на щось, особливо якщо це договір.

У найближчі дні Меркурій перейде в Овна, будьте обережні, оскільки хтось може захотіти скористатися вашою щедрістю та наївністю, щоб обдурити вас.

Однак, не забувайте, що після дощу приходить гарна погода, а тому спокій рано чи пізно повернеться у ваше життя. Наберіться терпіння, вам доведеться трохи зтиснути зуби, і після цього все буде добре. Ця негативна ситуація скоро зникне. Покажи свою найкращу усмішку і мирно рухайся вперед!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page