fbpx
гороскоп
Попри небезпеку в Україні, гороскоп на наступний тиждень 4-10 липня віщує багатьом з нам радощі і гаразди: удачу, успіхи, щастя в любові, зустіч з важливою людиною, зміна життя на краще та інші приємності

Попри небезпеку в Україні, гороскоп на наступний тиждень 4-10 липня віщує багатьом з нам радощі і гаразди: удачу, успіхи, щастя в любові та інші приємності.

Отже, кому зі знаків відкриються неймовірні можливості – розповість докладний гороскоп на тиждень 4-6 липня.

Гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків зірки обіцяють зустріч з важливою людиною, кому варто стежити за словами в спілкуванні з близькими, а хто зможе змінити своє життя на краще.

Овен

Ваші динамічні методи значно допомагають просувати будь-який проект, за який ви беретеся. Рівень ефективності та уважності, який ви показуєте, підвищує вашу позицію на робочому місці та дозволяє позитивно дипломатично вирішувати будь-які поточні суперечки.

Максимально використовуйте довіру, якою ви володієте. Бутьте уважними до своїх друзів і тих, про кого ви найбільше дбаєте, дайте їм знати, як ви цінуєте те, що вони роблять для вас, і наскільки важлива їхня підтримка, яку вони надають.

Ви повинні зосередитися на тому, щоб використовувати свій потенціал належним чином. Тільки так ви досягнете цілей. На цьому тижні варто уникати розбіжностей зі своєю другою половинкою, будь-яка сутичка може перерости в серйозний конфлікт і закінчитися розставанням.

Тілець

На цьому тижні Тільці повні життєвих сил. Вам хочеться весь час доводити, що ви праві, і вам дійсно слід шукати раціональні способи випустити пар, щоб не провокувати конфліктні ситуації з близькими людьми.

Проводьте більше часу з коханою людиною, це допоможе зміцнити стосунки. Вільним представникам знака зірки обіцяють зустріч з цікавою людиною, яка займе місце у вашій душі.

У професійній діяльності ви не втрачаєте жодної дрібниці. Ви уважні і проявляєте ініціативу. Такий підхід до роботи може просунути вас вперед по кар’єрних сходах.

Близнюки

Перед Близнюками на цьому тижні відкриваються неймовірні можливості і перспективи, які допоможуть змінити життя на краще. Важливо мислити масштабно і направляти свою енергію продуктивно, не розпорошуючись по дрібницях. Такий підхід допоможе досягти більшого за короткий проміжок часу. Однак, ваша впевненість в собі може привести до того, що ви візьмете на себе набагато більше, ніж зможете виконати.

В особистому житті можлива напруга і причиною цього може стати ваша егоїстична поведінка. Ви схильні наполегливо стояти на своєму і швидко виходити з себе, якщо рідні не прислухаються до вашої думки.

Щоб зберегти мир в сім’ї необхідно домовлятися і йти на компроміси. Слідкуйте за словами, посварившись з близькими, відновити відносини буде дуже важко.

Рак

На цьому тижні Раки зможуть успішно застосувати набуті раніше знання і обернути важливу інформацію собі на користь. Ви впевнені в собі і це допомагає вирішувати навіть найскладніші завдання, де багато хто зазнали невдачі.

Зірки обіцяють Ракам удачу у всіх справах, як в особистому, так і в професійному житті Ви зможете досягти приголомшливих результатів. Для вас настав сприятливий період щоб проявляти ініціативу у стосунках, зізнаватися в почуттях або привертати увагу людини, яка вам подобається. Тільки не варто квапити події, дайте всьму розвиватися своєю чергою.

Лев

Ваш впертий і запальний характер на цьому тижні може стати джерелом проблем. Однак так ви тільки витрачаєте енергію і час, які могли б бути спрямовані в більш раціональне русло. Вам потрібно правильно розставити пріоритети і визначитися з першочерговими завданнями.

Ваші суперники і недруги можуть навмисно вас провокувати, плести інтриги за вашою спиною або розпускати плітки. Однак не варто вступати з ними в суперечки, це може нашкодити репутації.

Слухайте свій внутрішній голос і інтуїцію, вони допоможуть вибрати правильний шлях. В особистому житті вас можуть очікувати приємні зміни – пропозиція руки і серця або початок спільного життя зі своєю другою половинкою. Любові і романтики на цьому тижні хоч відбавляй!

Діва

Це буде дуже вдалий тиждень для Дів. З’явиться шанс проявити свої професійні якості і залучити на свою сторону впливових людей, які підтримають ваші ідеї і допоможуть вашій кар’єрі стрімко злетіти в гору.

Вам потрібно звернути увагу на те, як ваша поведінка впливає на інших. Ви виграєте, будучи сильніше і впевненіше, ніж зазвичай, інші можуть вважати ваш ентузіазм досить настирливим, але ви навряд чи будете приділяти занадто багато уваги їх бажанням, оскільки просуваєте свої власні ідеї.

Ваші відносини можуть затьмаритися ревнощами. Ви не зможете стримати цього почуття, однак перш ніж давати волю емоціям, необхідно поговорити зі своєю другою половинкою, щоб прояснити ситуацію.

Більшість конфліктів закінчуються так само швидко, як і починаються, і мирним шляхом.

Терези

На цьому тижні Терези повні життєвих сил і енергії. Ви з не пасуєте перед труднощами і впевнено рухаєтеся до досягнення поставлених цілей, досягаючи високих результатів. Ви намагаєтеся не відмовляти людям, які звертаються з проханнями про допомогу, і в той же час не жертвуєте власними інтересами.

Бажано проявляти стриманість, якщо ви вплутуєтеся в суперечку, і не піддаватися своїй здатності самоствердитися, а прагнути до компромісу. В іншому випадку ви можете бути змушені або відступити, або нажити собі ворогів. Важливо поступатися в потенційно спірних ситуаціях, інакше ви виявите, що будь-який прогрес, якого ви досягли раніше, буде нівельований.

Сконцентруйтеся на речах, які ви повинні зробити, і ви позбудетеся від проблем. У стосунках зі своєю другою половинкою не намагайтеся перетягнути все ковдру на себе. Приділяйте більше уваги потребам коханої людини!

Скорпіон

Очікуючи від людей занадто багато чого, ви змушуєте їх прийняти вашу точку зору, а не будь-які ідеї, які вони висувають самі. Такі егоїстичні методи, як правило, не знаходять підтримки оточуючих. Спробуйте побачити позитивну сторону пропозицій, які роблять інші. Будь-які непорозуміння, з якими ви могли б зіткнутися, вирішаться швидше, якщо не давати волі емоціям і зберігати спокій. Ваші впертість і свавілля можуть дратувати партнера і провокувати конфлікти в парі. Вдумливість допоможе вам досягти набагато більшого і кращого.

Стрілець

Не намагайтеся брати на себе занадто багато, навіть якщо ви відчуваєте, що здатні на більше. Існує певний рівень участі в справах інших людей, який краще звести до мінімуму. Завжди прагнути проявити себе – це непотрібна трата енергії; нерозумно ризикувати своїм благополуччям заради інших – це помилка. Зроби собі послугу, перестань викладати свої власні ідеї і точки зору на шкоду іншим. Проявіть скромність і тримайте себе в руках, якщо хочете зберегти самовладання і підтримку своїх друзів.

Козеріг

Ви повністю вірите в себе і в свою здатність виконати будь-яке завдання, за яке беретеся. З рішучістю, яка повністю демонструє силу цілеспрямованості, якою ви володієте, ви здатні розробляти винахідливі і практичні ідеї для вирішення проблем, завдяки яким інші помічають вас. Ваші компетентність і рішучість виявляться корисними у вашій роботі. Люди прислухаються до ваших порад і захоплюються (можливо, таємно) вашими здібностями. Ваша чарівність приваблює шанувальників, нових друзів і можливості для зміцнення романтичних зв’язків.

Водолій

Ваш помітно безстрашний підхід вражає, у вас вистачає витривалості, щоб впоратися з будь-яким завданням. Не вагаючись, ви берете на себе більше зобов’язань, навіть якщо у вас вже достатньо завдань. Ви підходите до справи досить неструктуровано і намагаєтеся зробити занадто багато справ одночасно. Переконайтеся, що ви не витрачаєте час на несуттєві деталі і не виходите з себе в процесі.

Будьте готові йти на компроміси у відносинах; якщо ви цього не зробите, у вас може бути багато аргументів. Зверніть увагу на сигнали, які посилає вам ваше тіло, будьте уважні до підказок організму. Вільним представникам знака можна розраховувати на доленосне знайомство з людиною, з яким відчуєте щастя в любові.

Риби

На цьому тижні емоційний фон Риб буде нестабільним. Ви частіше відчуваєте напади роздратування і гніву. Контролюйте емоції і не зривайте негатив на близьких людях. Проявіть делікатність в спілкуванні, Ваші зауваження можуть образити оточуючих.

У професійній діяльності приймайте важливі рішення без поспіху. Будь-яка команда, за яку ви відповідаєте, буде дуже успішною, тому що немає змагальної атмосфери, яка могла б перешкодити реалізації вашої виграшної стратегії.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.