fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Порошенко і Черновецький потрапили в список найбагатших українців

Видання Forbes опублікувало список найбагатших людей України. Порошенко зайняв лише шосте місце.
“Лідирує у списку найзаможніших українців Рінат Ахметов з сумою банківського рахунку у 2,3 мільярди доларів”, повідомляє сайт “Страна.ua”.

Далі за Ахметовим у списку названі Ігор Коломойський та Ігор Боголюбов зі статками у 1,3 мільярди умовних одиниць.

Далі в списку найбагатших Віктор Пінчук, що заробив 1,2 мільярди доларів. Закриває п’ятірку найбільших багатіїв Юрій Косюк з 1 мільярдом доларів на рахунку.

Президент України Петро Порошенок зайняв шосте місце з сумою 858 мільйонів доларів на офіційному рахунку.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький зайняв всього лише десяте місце списку з сумою у 680 мільйонів доларів.

Читайте також: Росія нарешті офіційно визнала, що дала притулок Януковичу

Джерело

Related Post

facebook