fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Події
Порошенко пообіцяв вчителям з нового року вищі зарплати

Президент Петро Порошенко пообіцяв, що з 2017 року зарплата українських вчителів суттєво зросте.

“Дав завдання Уряду у 2017 році підвищити заробітну плату вчителів на третину”– зазначив Порошенко.

За його словами, з наступного року мінімальна зарплата вчителів без будь-якої категорії становитиме 4 541 гривні, а вчителі вищої категорії отримуватимуть майже 6,5 тисяч гривень.

Читайте також: В УКРАЇНІ З 1 ЖОВТНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПЕРЕХІД НА БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ

Подякував вчителям за якісне виховання молодого покоління українців та вручив відзнаки про присвоєння звання «Заслужений вчитель України» переможцям конкурсу «Учитель року – 2016».

Дав завдання Уряду у 2017 році підвищити заробітну плату вчителів на третину.

Рівень зарплати вчителя без категорії має збільшитись до 4 541 гривні в 2017 році, відповідно, зарплата вчителя вищої категорії з усіма надбавками має зрости до 6 400 гривень. Сьогодні держава здатна продемонструвати таку динаміку, і ми зробимо все можливе, щоб це відбулось.

Це має стати додатковою фінансовою мотивацією, щоб найкращі фахівці залишалися в українській школі.

Джерело.

Related Post

facebook