fbpx
Breaking News
Президент Володимир Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для дітей переселенців: що необхідно знати.
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Політика
Порошенко вибачився перед українцями

Президент визнає, що МВФ змушує владу йти на непопулярні заходи, але незабаром дедалі більше людей стануть відчувати їх ефективність.

Президент Петро Порошенко констатував, що влада завдала болю мільйонам українських родин заради підтримки Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це він заявив у зверненні до українського народу з нагоди Дня Переваги та Свободи, опублікованому на сайті глави держави.

За його словами, в економіці, щоб уникнути дефолту і катастрофи, в уряду не було ніякого іншого виходу, як вдатися до жорстких і непопулярних заходів. Таким же стандартним крокам, які успішні сусіди по Центральній і Східній Європі здійснили ще на початку 90-х.

“Критично важливою для нас була і все ще залишається підтримка Міжнародного валютного фонду. А Фонд ніколи не виписує солодких ліків. Тому я розумію, що ми зробили мимоволі боляче мільйонам сімей. За це не гріх і вибачитися. Але я впевнений, що незабаром ефективність прийнятих заходів буде відчувати дедалі більша і більша кількість людей”, – зазначив президент.

Читайте також: ХОЧЕТЕ БУТИ РОЗУМНИМИ — ПИШІТЬ ВІД РУКИ

Джерело.

Related Post

facebook